Sercan Yıldırım “Atatürk Stadı yıkıldı ama…”

Bursaspor'un alt yapısında yetişmiş ve genç yaşta Bursaspor forması ile şampiyonluk yaşamış Sercan Yıldırım yayıncı kuruluşa verdiği röportajda ''Atatürk Stadı'' ile ilgili sözlerde bulundu.

Bursaspor‘un şampiyon kadrosunda yer alan Sercan Yıldırım yayıncı kuruluşa verdiği röportajda Atatürk Stadının atmosferinin bambaşka olduğunu dile getirirken, ”Müthiş bir atmosferdi. Ben top toplayıcılık yaptığım dönemlerden beri hep hayran olarak izledim. Sürekli kendi kendime keşke çıkıpta burada oynayabilsem, sözlerini kullanırdım ve bu bana nasip oldu. Çok farklı bir heyecanı vardı. Sağ kanattan topu alıp gittiğimde ‘Maraton’ tribünün teker teker ayağa kalktığını görmek benim için çok farklı bir heyecana sebep oluyordu. Yıkıldı ama hala kalbimizde var bizlerin Atatürk Stadı” sözlerini kullandı.

Bursaspor‘un yeni stadı Bitci Timsah Park‘ta ilk golü kaydeden Sercan Yıldırım, ”Benim için unutulmaz bir goldü, Bursaspor‘un tarihinde yer almak benim için gerçekten gurur verici” ifadelerini kullandı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İsminde sırf Atatürk” var diye güzelim stadı yıktılar. Şu anda Millet bahçesi olarak Suriye’lilere hizmet ediyor. Yazık… O eski stadta herkesin anıları vardı…

  90
  17
 2. Sen kralsın be.. Sana haksızlık edenler utansın. Hiçbir menfaatin olmamasına rağmen Bursaspor’u her fırsatta dile getiriyorsun. Kralll

  76
  7
 3. İyisin hoşsun ama 30 gelmeden futboldan kopmakta ne bileyim, aynı durum ozan ipek içinde geçerli. Çok yazık ettiniz kariyerlerinize burada kalıp ben oldum demeden çalışmaya devam etseydiniz şuan bambaşka yerlerde olabilirdiniz..

  46
  1
 4. Son vuruşları da becersen Avrupa’da her takımda oynardın.. bjk savunmasini çamura gömüp calimlar ile kabak gibi kale karsinda kaldığında topu auta atman dün gibi gözümün önünde…. Valla kendinize o kadar yazık ettiniz ki

  35

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu