Sercan Yıldırım ameliyat oldu

Bursaspor Kulübü Sercan Yıldırım'ın ameliyat olduğunu açıkladı.

Açıklama şöyle:

Tecrübeli futbolcumuz Sercan Yıldırım, sağ diz ön çapraz bağ kopuğu, meniskus yırtığı ve kıkırdak hasarı tanısıyla bugün Acıbadem Fulya Hastanesinde Op.Dr.Sarper Çetinkaya tarafından ameliyat edilerek , Artroskopik ön çapraz bağ rekonstrüksiyonu, meniskus tamiri ve kıkırdak transferi uygulandı.

Ameliyatı başarılı geçen Sercan Yıldırım’a ameliyat sonrası dönemde rehabilitasyon programı uygulanacaktır.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Nezaketen geçmiş olsun diyelim. Ama nedense aklıma hayatında hiç doktora gitmemiş ama askere gidince doktorların kapısından ayrılmayan, hava değişimi alıp askerliği yeme derdinde olan yatışçı tipleri giriyorsun Sercan efendi. Bilmem neden? Nasıl olsa çaktın sözleşmeyi, yat bakalım!

  14
  14
 2. insani olarak tabi ki geçmiş olsun, ama o ekmek yediğin kulüp olmasa, devlet hastanesinde 6 ay sonraya ancak randevu alabilirdin.

  8
  3
 3. Geçmiş olsun ama zaten takıma katkısı yok birde alacağı paraya ek hastahane masrafları eklenecek sözleşmeyi fesh et daha iyi..

  4
  6
 4. Sercan kardeşim Allah acil şifalar versin sana. Aynı ameliyatı bende oldum umarım en kısa sürede toparlarsın kendini

  4
  4
 5. Geçmiş olmasın, beter ol. İnşallah bir daha futbol oynayamazsın. Yönetimin acilen bu gavatın sözleşmesini feshedip göndermesi gerekiyor ki Bursaspor’a ettiği ihanetin karşılığını tam olarak alsın.

  3
  9
  1. @Boncuk yorumuna yanıt olarak

   bursayı şampiyon yaptığı için mi. şampiyon yaptığı sene seviyordunuz. son hafta ts maçında kümede kalma maçında yıldızdı. şimdi ne oldu. sercan bu takımın demirbaşıdır kardeş. volkan şen gibi yapmadı tabi. veya ozan tufan gibi. takımı satmadı.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu