Sercan Rubin’i doğruladı

Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım, Avusturya kampında Rusya'nın Rubin Kazan ekibinden menajerine ve kulübe resmi teklif geldiği açıkladı.

Geçen sezon Rusya’nın Lokomotif Moskova takımının kapısından dönen Bursaspor'un 21 yaşındaki golcüsü Sercan Yıldırım, bir başka Rus takımı Rubin Kazan’dan menajerine ve kulübe resmi teklif geldiği söyledi. Rubin Kazan'ın kendisini transfer etmek istediği ve bundan haberinin olup olmadığı sorulan Sercan, "Menajerime ve kulübe resmi teklif yapmışlar. Ben Bursaspor'un oyuncusuyum, transferimde tek yetki başkanımızda. Bursaspor'un menfaatleri için git derse giderim" dedi.

15 GOLDEN AZ ATMAM!

Yeni sezonda çok çalışıp formayı almak istediğini belirten yıldız oyuncu, "Geçen sezon magazinsel ve transfer konularında hakkımda çıkan haberler yüzünden Türkiye'den ve insanlardan uzaklaşmak istediğim için Lokomotif Moskova'nın transfer teklifini kabul ettim. Ancak transferim gerçekleşmedi ve geri döndüm. Şimdi çok iyi durumdayım. Sadece yeni sezonu düşünüyorum. Hocam şans verirse ve sürekli oynama fırsatım olursa 15 golden az atmam” dedi.

 

Yeni Dönem Gazetesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu