Sercan gitmemekte direniyor!

Tecrübeli futbolcunun menajeriyle yapılan görüşmeler devam ediyor.

Bursaspor‘da gönderilecekler listesinde yer alan Sercan Yıldırım‘ın durumu merak ediliyor.

Teknik Direktör Paul Le Guen‘in kadroda düşünmediği tecrübeli futbolcunun menajeriyle şuana kadar yapılan görüşmelerden sonuç çıkmadı. Bursaspor‘dan ayrılmak istemeyen ve yıllık 550 bin Euro kazanan Sercan‘ın herhangi bir talibi bulunmuyor.

Sercan Yıldırım sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı olarak çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak
Olay

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 550 bin euro senede 1 maça bireysel olarak aldığında 5 maça ciddi katkı sunduğunda çıkartılan bir bedel, bence sercan her türlü bu parayı çıkartır.Elimizdeki forvetlerin en yetenklisi. 🙂

  251
  8
 2. Gitmesin tabi, gerçek bursalı, gerçek bursasporlu. Kimleri tutuyoruz kadroda bence Sercan Burada kalmalı ve 2 sene sonra jubilesini yapmalı

  238
  25
   1. @SELİM yorumuna yanıt olarak

    Selim kardeşim ne olursa olsun şiddete başvurmamalıyız.Geçen sene birkaç kendini bilmezin uyguladığı şiddet takımı az kaldı küme düşürüyordu.Yazındaki söylemi eyleme dökmeyeceğine eminim ancak yinede böyle söylemlerde bulunmamanı rica ederim.Çünkü sosyal medyada her şey yanlış anlaşılmalara müsait.

    4
    4
    1. @Kazoo Kid yorumuna yanıt olarak

     LA ADAMDA BİR KARAKTER OLUR.BEN BEDAVADAN PARA ALIYORUM DER.AMA BUNLAR HEP YİCEK.PİYASADA AŞAK GEÇER GİBİ BURSASPOR SAĞOLSUN DIYECEK YOK ÖYLE YAĞMA.DEFOL KARAKTER YOKSUNU

     4
     2
  1. @Recep yorumuna yanıt olarak

   Umarım latife yapıyorsundur 🙂 Ha değilse Ozan İpek’e ve Yeşil Bursa’dan Bekir Ozan Has’a da jübile yaptıralım. Onlar da gerçek Bursalı. Ayıp olmasın.

   12
   5
 3. Sercan bu parayı yatarak nerede kazanabilir ki, neden gitsin. Başkan her konuşmasında diyor ya” kasa boş para yok.” Bunun gibi patlak lastiklére gitti paracıklar. Senede 2 milyar paraya bak.. Kulüp yönetimine bak..Hey yavrum hey.Sonra eleştiri olunca seyirciye” ne katkınız var ne yaptınız ki? diye fırçalar. Seyirci parayı verir belet alır, kombine âlır forma alır.Ama nereye kadar.Sercan, Merter, Bilal, Deniz, John,Kanatsızkuş falan filan , koca camiayı s ömürüp betirene kadar mı?

  25
  2
 4. Elindeki oyunculara teklif gelmiyorsa, demekki kaliteli değil. Sende tutma kardeşim, bir şekilde elinden çıkar. Yoksa seyirci neden gelsin, kaliteli oyuncu seyretmek bizimde hakkımız….

  7
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu