Sercan “Ben yılmayacağım”

Trabzonspor maçında sonradan oyuna giren ve büyük katkı sağlayan Sercan Yıldırım, “İnanılmaz duygusal bir maçtı bizim için. Kızıyoruz kendimize bu motivasyonu keşke 7 hafta önce yaşasaydık. Ama en nihayetinde o kâbusu yaşamadık. Bir Bursalı olarak çok mutluyum. Ben burda şampiyonluk yaşadım keşke bunları görmeseydik. Bu sene çok şanssızlık yaşadım. Hocalarım bana güvenmediler. Oynatmadılar. Saygı duyuyorum. Oynadığım zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Bu sene forma konusunda yaşadığım sıkıntıyı hiçbir zaman yaşamadım” dedi.

“Bunlardan ders çıkarıp seneye ilk 5 içinde olup şampiyonluğa oynayan bir Bursaspor olacak” diyerek sözlerine devam eden Sercan şunları söyledi: “Bir hoca gelir futbolcuya inanır. Ben ve benim gibi oyunculara inanıldığı zaman ben hoca için ölürüm. Takım için zaten ölürüm bu ayrı. Hoca benim suratıma bakmadığı zaman ben yıkılıyorum. ”Hadi Sercan yaparsın.” diyen bir hocayı bu zamana kadar yanıltmadım. Bundan sonraki süreçte daha çok çalışacağım. En verimli çağımdayım ve yılmayacağım. Yeterki bana inanılsın ve güvenilsin.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu