Sercan ameliyat olacak!

Geçtiğimiz hafta antrenmanda yaşadığı sakatlık sonrası sahayı sedye ile terk eden Sercan Yıldırım’dan kötü haber geldi.

27 yaşındaki futbolcunun ameliyat olacağı açıklandı. Diz bağlarından ameliyat olacak olan Sercan’ın ödemin geçmesinin ardından operasyona gireceği öğrenildi. İlkyarıyı kapattığı açıklanan Sercan’ın ligin ikinci yarısında ne zaman sahalara döneceği ise ameliyat sonrası belli olacağı dile getirildi.

Kaynak
Barış Yalım

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. geçmiş olsun ,şampiyon olan takımın, şampiyon oyuncusu…ne kadarda kızsak, küssek ,bağırsak ,çağırsak ,sen şampiyon takımın parçasısın ..senin gönlümüzde yerin ayrı…

  23
  24
  1. @sinek8 yorumuna yanıt olarak

   Yalnız şu adam bizim şampiyonluk sezonumuzda oynadığı oyundan daha iyisini Balıkesirspor’da kiralıkken oynadı ya ona yanarım.

   3
   6
 2. Sercan topçu mu ya hala takımda olduğuna inanamıyorum hayır kurumu gibiyiz bilal merter serdar sercan furkan john yazık giden paralara 1.400tl ile geçim savaşı veren insanların hakkı var üstünüzde

  4
  1
  1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle katılıyorum, Sercan şampiyonluk sezonunda parlamış genç bir yetenekti ama sadece o kadarla kaldı, şöhret bana yeter deyip Bizans’ın yolunu tuttu, yattı yattı parasını cebe indirdi, en son posası kalınca yine yuvasına dönebildi. Ah işte onu buraya döndürenlere hesap soracağız renkdaşlar. Sınıf atlamamız ve her sene şampiyonluğu kovalamamız için Le Guen’in de dediği gibi , “iyi futbolcuymuşla değil hâlâ iyi olan ve daha da gelişim gösterecek futbolcuyla” ilgilenmek, transfer etmek şart.

   1
   1
 3. Yav daha bir kere oynamadan kendini bu denli ciddi sakatlayanda ben bunu gördüm..Hani hep söylüyoruz ama hakkaten bu adamın kendine verdiği zararı düşmanı veremez..Yazık..

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı