Sercan 6 ay yok!

enbursa.com'dan Barış Yalım'ın haberidir.

Geçtiğimiz hafta antrenmanda sakatlanan ve ameliyat olacağı açıklanan Bursaspor‘un tecrübeli oyuncusu Sercan Yıldırım’ın 6 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Sercan Yıldırım’dan kötü haber geldi. Geçtiğimiz hafta antrenmanda sakatlanan 27 yaşındaki futbolcu, sahayı sedye ile terk etmiş ve ameliyat olacağı açıklanmıştı. Sercan’ın ayağındaki ödemin geçmesinin ardından ameliyat masasına yatacağı bunun da 1 haftayı bulacağı belirtildi. Sercan Yıldırım’ın ameliyat sonrası ise sahalarda 6 ay uzak kalacağı, bu sezonun büyük bir bölümünde olmayacağı belirtildi.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kazoo Kid yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay evlat edinsin fabrikasında işe alsın, ömür boyu baksın artık. Gönderilecek oyuncuyu antrenmana soktular sakatladılar, elde kaldı..

   18
   1
  1. @maradona yorumuna yanıt olarak

   Adamın sözleşmesi var, iş ahlakı bu delikanlılık gibi romantik sözcüklere yer almaz, kime göre neye göre delikanlılık derler adama?

   Sen adamla sözleşmesini yapıp gerekli şartları koymadıysan ( sakatlık durumlarında ücret düşmesi vs) paşalar gibi ödeyeceksin parayı topçuya. Aması yok bu durumun, kulüp maddi açıdan sıkıntıdaysa kulübü maddi açıdan sıkıntıya sokanlardan hesap sorarsın ki gördüğümüz üzere senelerdir bir şey yapıldığı yok bu konuda, körüstanlar bölükbaşılar hep çekildiler gittiler, paraları ne yaptıkları sır kaldı.

   Ben mesela teknik direktörlerin kovulduktan sonra tazminat almalarınıda destekliyorum, madem adamı kovuyorsun parasını ödeyeceksin, yada sözleşmeye tazminat maddesini koymayacaksın.

   Bu tarz konularda duygulardan uzaklaşıp profesyonelleşmesi lazım kurumların, böyle iş yürümez ki hepiniz görüyorsunuz yürümüyorda.

   1. @Salim yorumuna yanıt olarak

    haklısın birader o konuda ancak kulüp zor zamanlardan geçiyor mali olarak.sercanı ne kadar kötü oynasa da severim. şampiyonluk maçında,rangers maçında ve trabzonda attığı goller aklımda. ancak onu bu günlere getiren bursaspora bi iyiliği dokunabilir

   2. @Salim yorumuna yanıt olarak

    İşçi derken salim kardeşim mesela, bu işçilerin amacı evine ekmek mi götürmek diyosun aramızdaki farkı söyleyeyim sana ben ayda 2 BİN TL maaş ile geçinmeye çalışıyorum, Sercan da ayda kazandığı 200 BİN TL ile hangi mekan yeni açılmı oraya bi uğrayım, hangi kız piyasaya çıkmış yeni karı-kızlar keşfedeyim bunun derdinde aramızdaki fark aslında çok yokmuş değil mi o da bi işçi nihayetinde:))

 1. ne güzel bir dünya düzeni ya senede hiçbirşey yapmadan 2.3 milyon tlyi cebe indirmek üretim yok birşey yok… sözde müslüman ülkede adalet diye dünyaya seslenenler şu düzene bir bakın ya yata yata para nasıl kazanmyı geçtim yata yata asgari ücretle çalışanın ömür boyu göremeyeceği paraları 1 senede kazanmak…

  18
  2
 2. Sercan artık seni bende savunamıyorum. Sana olan umudumu kaybettim. Şaşırtmanı da hala çok isterim. Yinede geçmis olsun. Çok güzel zamanlarımızın oyuncusuydun.

  8
  4
 3. Sercandan artık kimsenin umudu kalmamıştı zaten şimdi tamamen bitti tabiki iyileşip eski günlerine dönmesini dileriz ama bunu yapmak için çok azimli olmak lazım oda sercanda yok geçmiş olmuş sercan

  6
  3
 4. Hedef olmali insanda bazi topçular nasıl maca çıkma rekoru gol atma rekoru asist rekoru kırıyor sende efsaneler arasina gir çaba göster kıyaslama sevmiyorum ama zorla kendini kıyaslatıyon sercan hicc bir hedefin yok. İstesen aslında yetenegin var ama kendinde istemiyorsun oynamak . He bir hedefin var doğrusu para kazanmak ama yatarak olmaz fotm tut biseyler icin çabala talihsizliktir sakatlık ancak sen sanki bağıra bağıra sakatlaniyorsun tam geldi sercan dedigimizde bir sakatlik daha cikiyo garip . 7 yıldır Bursaspor da kac maça ciktin 2 elin parmağını geçmez.

  3
  1
 5. Bu adamla nasıl 4 yıllık anlaşma yaptılar aklım almıyor. Sanki bulunmaz hint kumaşı. Yaparsın 2+1 yıllık anlaşmayı oynarsa uzatırsın. Şimdi havadan 2 milyon euro para vereceğiz bu adama. Hiç bir faydası yok. Artık satıp kurtulma imkanı da kalmadı.

  2
  1
 6. Bir şekilde anlaşma yoluna gidilip belli bir miktar verilip kontrat feshedilmeli. Bu yiyiciyi kadroya katan ya haindir ya da futbol cahili… Sakat olduğuna falan da inanmıyorum açıkçası. ŞEREFİN VARSA AL SENELİK PARANI DEFOL GİT SERCAN!

  2
  2
 7. SERDAR KURTULUŞ, SERCAN YILDIRIM, FURKAN ÖZÇAL, BİLAL KISA, RİCARDO FATY, İSMAİL KONUK, JOSHUA JOHN, DENİZ YILMAZ, SİNAN BAKIŞ, YAYA SANE ne kadar da çok oyuncu var bu iekilde kulübümüzde varlığı ile yokluğu belli olmayan, hiç bir şey yapmadan sürekli bizi sömüren bu adamların sezon sonu sözleşmesi biten olacağı gibi 1 yıl daha sözleşmesi kalan da olacak artık bunlarla anlaşma yoluna gidip yollarımızı her ne pahasına olursa olsun ayırmalıyız

 8. Dünya ona güzel , yesin içsin yatsın, para tıkır tıkır geliyo…Merak ediyorum 30 undan sonra ne nane yiyeceksin …İki kelimeyi bir araya getirecek, aklı başında iki cümle kuracak kapasiten bile yok ..Sen maç sonrası röportaj için kamera karşısında konuşmaya başladıgında bana daral geliyodu …Bir insan bu kadar kör cahil kalır hayatta… Azıcık kafa olsa zaten bu durumlara düşürmezdin kendini… Bizim memlekette sistem yok, düzen yok …Ergen yaşlarda dünyanın parasını alırsa gençler olacağı bu…Hele birde aile yönlendiremiyorsa yada kontrolü sağlayamassa vay haline… İşçisin emekcinin başarısızlığının u dönüşleri illa olur …Ama topçuysan 30 undan sonrasını garanti altına alacak ya kafan olacak bilgi birikimin olacak ki yorumcu, antrenor vs olasın … Yada yıldız olacaksın ki ciddi rakamlar kazanıp başka türlü yatırımlarla hayatını kazanasın…Bunda ne kafa var ne de bu yaşa kadar kendi için bişey yapmış …Zurnanın zırt dediği yere gelmiş, ne gidecek kulup var ne kulubunde kendısıne yer var … Birde böyle sakatlık vs olayı oldumu , bittin gittin işte… Bu adam zaten oynamıyordu…6 ayda da sakatlıkdan dolayı idman bile yapamayacak… Bugun aklıbaşında yıldızlar böyle bir sakatlıkdan 1 yıldan önce form tutamazken Sercan jübilesini yapacak duruma gelir….

  2
  1
 9. Sercan yanına serdar kurtuluş ve furkan’ı da alır, yan gelip yatarlar. Daha iki sene para garanti. O yüzden 3 senelik sözleşmeler artık bitmeli.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı