Serbest kalma bedeli yok!

Bursaspor, Muhammed Şengezer'le hafta arasında anlaşmaya vardı.

2023 yılına el sıkışılan genç file bekçisi resmi sözleşmeyi imzaladı. Muhammed için önümüzdeki hafta içinde tören düzenleneceği belirtildi. 21 yaşındaki eldivenle menajerlik ücretleri dahil 1 milyon 800 bin TL‘ye anlaşmaya varılırken, bu ücretin her yıl 200 bin TL artacağı belirtildi. Ayrıca yapılan sözleşmede serbest kalma bedeli de bulunmuyor. Bursaspor yönetiminin bu yönde gelen talebi reddettiği ifade edildi.

ERTUĞRUL 6 MİLYON EURO

Bilindiği gibi yeşil beyazlı kulüpte Ertuğrul Ersoy ve Stephane Badji gibi isimlerin sözleşmelerinde serbest kalma bedelleri bulunuyor. Badji‘nin Arap ülkelerinden bir takıma gitmesi durumunda 4 milyon Euro, yurt içinden bir ekiple anlaşması durumunda 2 milyon 500 bin Euro serbest kalma bedeli var.  Ertuğrul Ersoy‘u renklerine katmak isteyen bir takım ise Bursaspor‘a 6 milyon Euro ödemek zorunda.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. muhammede imza attırınca okanı 3 e 5 e bakmayın ilk taliplisine satın… haaaa birde üstüne para alırsak tadından yenmez….not…40 senedir bu takımın peşindeyim yüzlerce kaleci gördüm bursasporda ne demek istediğimi anlayın….

  8
  1
  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   250.000 euro yapıyor herşey dahil. Ne pahalısı be kardeşim. Saçma sapan topçulara 300-500 veriyoruz. Gayet uygun bir ücret bence.

   22

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu