Serbest kalıyorlar!

Bursaspor’da bugün itibariyle futbol sorumlusu Özer Hurmacı ile 6 futbolcunun sözleşmesi sona eriyor.

Sezonun son haftasında ligde kalan yeşil-beyazlı takımda yönetim kurulunun göreve devam edip etmeyeceği belli olmazken takımda sözleşmesi biten oyuncuların bulunması ve transfer tahtasının da kapalı olması kafaları karıştırıyor.

Bursaspor‘da takımın tecrübeli isimlerinden kaptan Enver Cenk Şahin ile Hasan Ayaroğlu’nun yanı sıra Deniz Aydın, Ozan İsmail Koç, Bilal Güney ve Talha Yakın’ın sözleşmesi bugün sona erecek.

Sözleşme yapılmaması durumunda serbest kalacak olan oyuncular ile birlikte Özer Hurmacı‘nın da sözleşmesi bitecek.

Yönetim kurulunun göreve devam etmesi halinde oyuncular ve Özer Hurmacı ile yeni sözleşme yapması bekleniyor.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bunların da cekip gitmesini kolaylaştırıyor yöneten cek git mesajı verilmiş sonradan sıyıracak ya bak bekle dedik beklemediler ne karar mış be futbol mu meşkul olacaz bırakılım mı ne oluersa olsun sonuc berbat kafa yormaya deymez

  18
  2
  1. @yolcu yorumuna yanıt olarak

   Birileri Alinur Aktaş’a haber versin.Bu sene ligde tutup seneye yapılacak yerel seçimler için malzeme hazırladı ama seneyeki seçimlerde takım küme düşerse pamuk ipliğine bağlı seçimi kaybeder.Hos kaybetmesi için elimden geleni yapacağım.Gidip onun dışında inandığım adaya oy vereceğim de yine de takiminyonetiyorsa bari düşürmesin.

   27
   14
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Düşsekte hiç bir şey olmaz yine alırlar. Kulüpe son 10 yıl okadar kötülük yapıldı ki, hala oy veriliyor ve seçiliyor. Bizim millet çabuk unutuyor herşeyi

    25
    8
     1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

      sana kızardım ama hiç yazmadım…zafer partisine destek veriyorsun diye..soğan çöp çıksa da ümir özdağ gerçek milliyetçiymiş…tek beka sorunumuz suriye lilerdir..bunu anladığımızda umarım geç olmaz

      20
      6
      1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

       26 Mart’ta atılan “Tarsus İdman Yurdu Maçı” ile ilgili olan haber de yapmışım.

       Haberin bir kısmında soyle bir kısım var :
       ” Tarsus’un 2001 Suriye doğumlu futbolcusu, filiz lisansı Kuvayi Milliyespor’da çıkan Mohammad Lith Alzin tek başına Bursaspor savunmasını darmadağın etti. “

      2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

       Bu yorumu Tayyip Bey duymasın. Suriyeli din kardeşlerimiz asla gönderilmeyecek. Bi daha böyle yorumlar yazma. Yoksa bahar gelmesine rağmen Silivri soğuk oluyor. Ona göre.

       4
       6
      3. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

       Hakarete varmadiginiz sürece,kutsal değerler aile gibi,anne gibi,devlet gibi değerlere hakaret etmediğiniz sürece tüm eleştirilerinize açığım.Bu beka sorununu ben çok uzun zaman önce hangi takımın maçıydı hatırlamıyorum Suriyeli bir oyunculari gol attığında dile getirdim ve ne yazık ki afaroz edildim.En büyük problemimiz milli güvenlik problemi ve insanlar bunu görmüyorlar.

 2. Bursaspor diye birsey kalmadi “giden gider, gelen gelemez” atasozlerini bile degistiren bu yonetimlerle ancak bu kadar. Hayirdir diyecegiz ama zaten gidilecek yer belli bir alt lig.

 3. Ya haber oyuncularımızın sözleşmeleri üzerine ama sen konuyu yerel seçimlere getirmişsin. Adaylığını koyarsa kesin kazanır denen, her kesimden oy alacak denen Mustafa Bozbey bile kazanamadı. Evet aday konusunda maalesef uzun zamandır tatmin olmadık. Nasıl Recep Altepe ye içime sinmeden oy verdiysek Alinur Aktaş a da o şekilde oy verdik. Sinmedi ama verdim. Ama şimdi aday olursa seve seve oy vereceğim. Bu kadar zengin sanayicinin olduğu şehirde tek bir işadamı fabrikatör takıma sahip çıkmazken bu ateşten gömleği giydi ve takımı bir şekilde ligde tuttu. Futbolcular düzenli maaşlarını aldılar. Tesis çalışanları evlerine ekmek götürdüler. Medyada yok Bursaspor’un elektriği kesildi yok Bursaspor’un suyu kesildi gibi haberlerle başımızı öne eğmediler. Bu adamların gerçek işi bunda değil. Mesailerinden, ailelerinden, dostlarından feragat ettiler. Ömer Faruk Banaz başkan sürekli tesislerde geçirdi vaktini. Belki eşini ailesini çocuğunu o kadar sık göremedi. Yapılan bu fedakarlıkları görmezden gelmeyelim. 2019 da Alinur Aktaş konusunda önyargılıydım ama bu sefer aday olursa gözüm kapalı oy vereceğim.

  5
  3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu