Şenol Hoca Gönül Adamıdır Kalacaktır

Devlet Eski Bakanı ve Bursaspor'un efsane başkanların Cavit Çağlar, Olağan Genel Kurul'da göreve gelen Recep Bölükbaşı'nın yeni yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

Teknik Direktör Şenol Güneş, futbolculardan Ozan İpek, Volkan Şen, Serdar Aziz, Şener Özbayraklı'nın da hazır bulunduğu görüşmeye Çağlar'ın kızı Yeşim Hattat, torunları Alihan ve Çağla Hattat ile OLAY Medya Genel Müdürü Mehmet Ali İnan, OLAY Medya Spor Müdürü Orhan Güney ve Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi İsmail Hakkı Arslan da eşlik etti. Yeni yönetime görevinde başarılar dileyen Çağlar, Bursaspor'un her zaman yanında olduğunu vurguladı. 

NEREDEN NEREYE

Genel Kurulun güzel bir havada gerçekleştiğini belirten Cavit Çağlar, konuşmasında şunları söyledi: 'Tertemiz bir kongre oldu. Recep Bölükbaşı'nın zaten tecrübesi vardı. Mesut Mestan kardeşimi de tebrik ediyorum. Davete olumlu cevap vermesinden dolayı. Bize ne görev düşüyorsa buradayız. Kulüp kurulduğunda üye oldum, şu anda yaşayan üyeler arasında 11. sıradayım. Bursaspor kurulalı 52 sene olmuş. Nereden nereye geldik. Şenol Hocamı genç yaşından itibaren tanırım. Eskiden Trabzon camiası ile çok güzel dostluklarımız vardı.' 

HOCAM KALIR PROBLEM OLMAZ

'Hocam gönül adamıdır. Mutlaka Bursaspor'da kalacaktır, problem olmaz. Paraya pula önem vermez. Şanslıyız böyle bir teknik direktöre sahip olduğumuz için. Ben hem size hem de hocama her şartta destek sözü veriyorum.' Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ise Çağlar'ın ziyaretinden büyük onur duyduklarını belirtti. Bölükbaşı, 'Bursaspor çok büyük camia ve bu büyük camianın başata gelen insanlarından biriside Cavit ağabeyimizdir. Gerek siyasi yaşamı, gerek iş adamlığı gerekse de spor adamlığı ile her zaman iftihar kaynağımız olmuştur. Hep bizim yanımızdadır' dedi. 

ÇAĞLAR İLE ANI

Cavit Çağlar ile bir anısını da paylaşan Recep Bölükbaşı, 'Bursaspor altyapısında futbol oynarken sanayide yağmurlu bir havada yürüyordum. Yoldan geçen kimse beni almıyordu. Yanımda bir araba durdu ve -Delikanlı nereye gidiyorsun- diye sordu. O soruyu soran kişi Cavit ağabeydi ve beni aracına alıp stadyuma kadar götürmüştü. Kendisiyle ilk tanışmam bu şekilde olmuştu. Her zaman herkese destek olan bir kişi. Kimseyi kırmamaya özen gösteren bir ağabeyimiz. Bursasporumuz'a Türkiye Kupası'nı kazandıran başkanımız. Sürekli bizim yanımızda durdu. Sağolsun, varolsun' diye konuştu. 

  CAVİT BEY BÜYÜK İNSANDIR

Şenol Güneş, 'Cavit Çağlar'ın yanımızda durması Bursaspor için güçtür' dedi. 

Teknik Direktör Şenol Güneş de, Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar'ın Bursa için büyük bir güç olduğunu söyledi. Deneyimli teknik adam, 'Cavit Başkanımız ile yöneticilik zamanında tanışmıştım. Siyasetten, iş adamlığı ve spor adamlığına kadar çok iyi bir değer. Şimdi de bize yakın ilgisini gösteriyor. Heyecanı devam ediyor. Ben gözlerinden bunu okuyabiliyorum. Bursa bir bütün olduğu zaman inanılmaz güçlü oluyor. Bursa büyük insanlar çıkarmıştır. En önemli örneği de Cavit beydir. Bursa'nın markasıdır. Onun yanımızda olması Bursaspor için güçtür' diye konuştu. 

KUPA SİZE YAKIŞIR!

Efsane Başkan Cavit Çağlar, yarınki maç için yeşil beyazlı futbolculardan tur sözü aldı. 

Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, yönetimi ziyaretinin ardından yönetimle birlikte antrenman sahasına inerek futbolcularla da kucaklaştı. İdman öncesi oyuncularla sohbet eden ve yarınki Fenerbahçe kupa rövanş maçı için başarı dileyen Çağlar, 'Bursaspor'un Kadıköy'de finale çıkacağına inancım tam. Ben sizlere güveniyorum. İlk maçta şanssızdık ve 2-1 kaybettik. Ancak bu sezon çok iyi futbol oynuyoruz. Bütün takımlardan daha iyi durumdayız. Gaziantepspor maçında iyi bir skor aldık. Finali Bursa'da oynanacak ve Türkiye Kupası kazanacak tek takım Bursaspor'dur' dedi.

 

Olay.com.tr

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu