Şenol Güneş onu düşünmüyor ama…

Bursaspor’daki geleceği belirsizliğini koruyan kaleci Sebastien Frey’in menajeri Erk Toros, Fransız eldivendeki son durumu Bursa Hakimiyet’e değerlendirdi. Teknik direktör Şenol Güneş'in “Benim birinci kalecim Harun Tekin'dir” açıklamasından sonra Yeşil Beyazlıların ilk antrenmanında yer almayan ancak önceki gün sürpriz bir şekilde idmana çıkan tecrübeli kalecinin menajeri, Frey’in Bursaspor forması altında savaşmaya devam edeceğini söyledi.

 

PROBLEM YOK

Sebastien Frey’in kulüp ile Mayıs 2016’ya kadar sözleşmesinin olduğunu ve ayrılmayı düşünmediklerini yineleyen Erk Toros, oyuncusunun iyi bir profesyonel olduğunu vurgulayarak, “Şenol Güneş’in kararı sonrası yaptığımız görüşmede bana ‘Ben profesyonelim. Birinci kaleci de olsam, ikinci kaleci de olsam antrenmanıma çıkarım. Savaşır formayı kazanırım’ dedi. Yönetim ile de görüştük. Herhangi bir problem yok” ifadelerini kullandı.

 

İndirim istenmedi

Geçtiğimiz günlerde Bursaspor yönetimi ile bir araya gelen Sebastien Frey’in menajeri Erk Toros, Fransız eldivenin sözleşmesinin sürdüğünü belirterek, yönetimin kendilerinden oyuncuya ödenen ücret ile ilgili herhangi bir indirim istemediğini ifade etti. Yıllık yaklaşık 6 milyon TL’ye oynayan Frey, bu ücretliye Süper Lig’in en pahalı kalecileri arasında yer alıyor.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı