Şenol Güneş: ”Kazanmalıydık”

Şenol Güneş kazanmamız gereken bir müsabaka olduğunu belirtti ve sözlerini şöyle sürdürdü; “Kazanmamız gereken bir maça çıktık. Oyun anlayışımız ve attığımız goller bunu bize getirebilirdi. İkinci devrenin başlamasıyla rakibin üzerimize geleceğini biliyorduk. Gol öncesi rakip riske girerek hücum etti. Biz orta sahayı daha önde tuttuk. Önde Bakambu ile gol aradık. Rakip attığı ilk golden sonra daha etkili oldu kendilerine güvenleri geldi.. Takımımızda da kırılganlık başladı. Hak etmediğimiz bir puan kaybıydı. Kaybedilen 2 puan moralsizlik yarattı. Kaybedilen her maçta oyun olarak olumsuz olduğumuzu söylüyorum fakat son 15 dakikada çok hata yaptık.  

 

Yaptığımız oyuncu değişiklikleriyle hızlı atak yapmayı planlıyorduk rakip üzerimize gelecekti bunu biliyorduk. Orta sahadaki oyuncularımıza çok yük düştü. Çok yoruldular. Defansta kalıp gol yemememiz gereken bir maçtı. Fakat bunu başaramadık. 3 puanı hak etmiştik, fakat 1 puan alabildik.” 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu