Şenol Güneş “Hakem bizi kollamadı!”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçı sonunda yaptığı açıklamalarda poziyon vermeden gol yediklerini ifade ederken, Ouaresma’yı eleştirdi. 

Şenol Güneş açıklamalarında “Oyun olarak da( pozisyon olarak da üstündük. Pozisyon vermeden 2 gol yedik. Rakip dirençliydi, arzuluydu. O direnci kırdık. Bu maçta 2 gol yemişsek en az 7-8 tane atmamız gerekiyordu. İkinci yarı daha fazla pozisyon bulduk. Seyircinin olumlu katkısı vardı. Telaşlanan oyuncularımız vardı ama hepsi elinden gelen gayreti gösterdi. Hakettiğimiz bir halibiyet aldık. Hakem bizim hakkımızı kollamadı. Ev sahibi olarak takdir haklarını bizden yana kullanmadı” yorumunu yaptı.

 

Maçın bitiş düdüğü sonrası Bursaspor oyuncusu Hosagai ile kavga edip kırmızı kar gören ûuaresma hakkında konuşan Şenol Güneş “Ricardo bazen kontrolünü kaybedip hem kendine he takımına zarar veriyor.” eleştirisinde bulundu. 

FutbolArena

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu