Şenol Güneş ”Bu oyunun karşılığı bu olmamalıydı”

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş şunları söyledi;"Yağmur dışında beklediğimiz oyun oldu. Beklenmeyen hatalar var. Basit goller yedik. Çok pozisyon bulduk. Daha farklı skorla ilk yarı içeriye girmemiz lazımdı. 3-2'den sonra zaman zaman panikledik. Maç bittiği zaman üzülen taraf olduk. Tıpkı 13 maçta olduğu gibi. Rakibe karşı daha fazla pozisyon bulan takımdık bugün de öyle oldu. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Trabzonspor iyi takım. Düşündüğümüz oyun tarzı bizim lehimize gelişti. Öndeki baskılara iyi cevap verdik. Yakalanan gol pozisyonlarında vuruş tekniği sıkıntıları yaşadık. Benim için bu oyunun karşılığı bu skor olmamalıydı. Maç bitti cezalı oyuncumuz yok. İnşallah bizi de TFF'ye rapor etmezler. Federasyon başkanını üzmeyiz. Onu da burada ağırlamak istiyorum. Uludağ güzel bir dağ, bembeyaz kar var. Kurullarıyla beraber ağırlamak istiyorum. İstanbul'da Karagümrük'te buluşup konuşamadık. Bizi geçen hafta 12.00'de niye oynattılar? Başkanımız sağolsun İnegöllü olduğunu hatırlattı. Ben de Trabzon'luyum. Bu manidardır. Ne yani bir bölgenin insanı aynı bölgeye kıyak mı geçiyor? Ben raporları söylüyorum. Benim ismimi geçirerek benim oyuncuma ceza vermeyi asla affetmem. Üçüncü şahısın yorumuyla futbolcuya ceza veriliyor. Kaosu getirir. Kurumlara kişilere göre kararlar veriliyor. Akvaryum suyu kirli. Buraya hangi balığı atarsanız atın kirlenecektir. Hakemleri de günah keçisi yapmayalım. Bir de diploması olmayanlar konuşmuyor ceza almıyor, diploması olanlar konuşuyor ceza alıyor. Burada bembeyaz, tertemiz dağ var. Gelsinler orada konuşalım. Çünkü İstanbul'da hava kirli."

   

TRABZONSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ERSUN YANAL: "HER İKİ TAKIM DA KAZANABİLİRDİ"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal maç sonrası şunları söyledi:

"Yağmur vardı, goller vardı. Her iki takım da kazanabilirdi. Savunma hataları vardı. Berabere bitirdik. Kalecinin hatası vardı, başarılı olduğu pozisyonlar da vardı. Bunu önümüzdeki günlerde değerlendireceğiz."

   

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu