Şenol Güneş, Beşiktaş’a Muhammed’i önerdi!

A Milli Takım'ın teknik patronu Şenol Güneş'in Muhammed Şengezer konusunda da Beşiktaş'la bir görüşme yaptığı iddia edildi.

Kaleci arayışı içindeki Siyah Beyazlılar’a Bursaspor‘dan ve milli takımdan öğrencisi Muhammed Şengezer‘i önerdiği belirten Güneş‘in Beşiktaş yönetimine Bursaspor‘un genç file bekçisi için olumlu referans verdiği bildirildi.

Adı bir süre önce Başakşehir‘le anılan ancak bu transferi gerçekleşmeyen Muhammed Şengezer konusunda son olarak Beşiktaş Başkanı Fikret Orman devreye girmişti. Orman‘ın Bursasporlu yöneticileri arayarak Umut Meraş‘la birlikte Muhammed Şengezer‘i istediği ortaya çıkmıştı. Bursaspor Yönetimi‘nin genç kaleci hakkında nasıl bir strateji izleyeceği merakla bekleniyor. Kulüpteki sessizlik bu konuda da devam ediyor.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Milli takımın patronu menajerliğe mi soyundu hayırdır ölücü sırtlanlara oyuncu öneriyor onlar önce aç karnını doyursun sonra transferi konuşuruz

  116
  7
  1. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

   Geçen sene 9-10 maç oynadı sanırım sezon başında sonra Lille çıkınca ortaya Antrenör kızağa çekti ve bu sene Ümraniye vs rakip olunca ve 3-5 yerse böyle tarih olur gider- kötü antrenör ve menajerlik şirketleri ancak böyle sonlandırdı elimizde olan 3-5 değerli yetenekimizi- böyle Antrenör ve Menajerlik şirketleri kara listeye alınmıyorsa hala iş buluyorlarsa o zaman işin içinde iş var şu hale bak Salı Pazar’ı çürük domates satılıyor sanki!

   7
   1
 2. BJK’nin transfer yapacak parası yok. Ölü fiyatına bulursa oyuncu alacaklar. Bursaspor’un biçare durumundan faydalanmaya çalışıyorlar. Muhammet’i ve Meraş’ı tahtayı açmak için olmayacak fiyatlardan satmak hainliktir başka tanımı olmaz. Muhammed bir kaç sene içinde çok büyük paralara Avrupa takımlarına gitme potansiyeline sahip. Tahtayı açamıyorsan açma ama Bursaspor’a zarar verme. Olmuyorsa efendi gibi bırak.

  62
  3
 3. Ben böyle düzenbaz iş gormedim. Bu şenol’un dalkavukluğu ayrı ama sanki bu haberler bizim yönetimden çıkıyor gibi. Iyice tadını kaçırdılar.

  9
  2
 4. Geçen sene 9-10 maç oynadı sanırım sezon başında sonra Lille çıkınca ortaya Antrenör kızağa çekti ve bu sene Ümraniye vs rakip olunca ve 3-5 yerse böyle tarih olur gider- kötü antrenör ve menajerlik şirketleri ancak böyle sonlandırdı elimizde olan 3-5 değerli yetenekimizi- böyle Antrenör ve Menajerlik şirketleri kara listeye alınmıyorsa hala iş buluyorlarsa o zaman işin içinde iş var şu hale bak Salı Pazar’ı çürük domates satılıyor sanki!

  5
  2
 5. Hahaha umutla Muhammedi alamadılar şenolu mu soktular araya bursada kalırsanız milli takıma alınmazsınız diyerek çocukları koparmaya çalışıyorlar ucuz yollu tipik Beşiktaş hareketi

  5
  5
 6. Sen kimsin senol efendi ac kopeklerin menajerimisin sen bak isine milli taklmlnl callstlr para sevici dinin imanln para Bursaspora karlsma terbiyesizlik yapma

  4
  2
 7. Geçen seneden beri bjk harunu değil muhammeyi istiyor,fb harunu değil muhammeti istiyor.bu sene gs okanı değil muhammeti istiyor.trabzon erceyi değil muhammeti istiyor,başaksehir muhammeti istiyor,gazişehir göztepe,lile ve daha nice sayamadıgım takımlar gercekten artık kabak tadı verdi bu cocugun menajeri kimse basın yayın organlarınla bu kadar samimiyeti neyse kessin cünkü biz cok sıkıldıl muhammet ve ertuğrul haberlerinden!!!

  3
  1
 8. Şenol Güneşe hiç yakışmadı..
  Sen tarafsız olmak zorundasın..
  Çünkü artık kulüpler üstüsün..
  Bursasporun ekmeğini yemeseydin belki davranışın kabul edilenilirdi ama şimdi yaptığın şeye ancak yalakalık denir…

  2
  5
 9. şimdiye kadar bişey demedik ama Umut,Muhammeti ayrı ayrı 2.5 dan aşağı verdiğiniz an istifa edin. Recebe, remziye dedik satma sattı noldu marş bestelendi. Bu 2 çocuk hem bizi çıkarır hemde 4e katlar…ama öldük kurtulmak içi 5 lazım diyorsanız ok. 4.9 olsa istifa

  2
  1
 10. Kalbini Yarıp bakmadığınız Bu adam 2 güne tahtayı açıp umulmadık transferler yaparsa hepiniz madara olucaksınız kimin ne kadar Bursasporlu olduğunu o zaman görücez her sessizlik bir kıyamettir unutulmasın..

  1
  3
 11. Ne muhammetmiş allahım allahım isteyen isteyene ! Artık şu basında kendime gelse çok iyi olur.hepsi piyasa haberi anlayın artık!!!

 12. Bu hareket Şenol hocaya hiç yakismamis futbolcunun değerini dusurmye yönelik hareketler bunlar ne yani umut meras Bursaspor’da kalsa milli takımda oynayamaz diye bir kural mı var çocukların bu tip tetid edilmesi hiç hoş değil Bursaspor’un zor durumundan faydalanmaya çalışıyorlar he şimdiye kadar bu transferlerin gerçekleşmesi gerekiyordu oda başka bir ayrıntı yumurta kapıya dayaninca ölucüler sahneye çıkıyor

  1
  2
 13. Paraya sıkıştığımız doğrudur Bursa ve İstanbul Medyası Lakin avuç yalatır bu başkan hepinize 5 milyon Sterline o kaleciyi bu sene bile zor verir haberiniz olsun MM yemez sizlerin Asparagazlarını yeseydi 50 taklaya hepsini satmıştı bile..

 14. Bu adam işi gücü bırakıp bizim umut Muhammed vb … Kafasını karıştırıyor. Anlamadım BJK ye Bursaspor kulübüne para kazandirmadan adam koparıp komisyon mu alacak. Tam tersi yardımcı olsana eski ekmek yediğin takımına bee adam..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu