Şener’den iddialar’a yanıt..

Bursaspor’un gözde oyuncularından Şener Özbayraklı, kendisiyle ilgili merak edilen konulara Kartepe kampında açıklık getirdi.

 

OLAY Spor’a konuşan genç oyuncu, transfer haberlerini kendisinin de takip ettiğini belirterek, şöyle devam etti:

 

“Benimle ilgili birçok haber çıkıyor. Ama şunu unutuyorlar; Bursaspor beni göndermediği sürece bir yere gitmek istemiyorum. Bursa’da çok mutluyum ve sözleşmem de 2106 yılına kadar devam ediyor.”

 

BENDEN DUYAMAZSINIZ

 

“Bursaspor’dan ayrılma gibi bir niyetim asla olmadı. Zaten benden de böyle bir şey duymayacaksınız. Ancak, Bursaspor’un menfaatleri doğrultusunda hocalarım, yönetimim gitmemi isterse bir ayrılık olur. Onun dışında bir durum söz konusu değil. Geçen sezon başında da yönetimle görüşmemde bunları ifade etmiştim. Bu yıl yine başkanımızla görüştüğümde Bursaspor’da mutlu olduğumu söyledim.”

 

PROBLEM ETMEM

 

“Başkanımızla önümüzdeki günlerde bir görüşme daha yapacağız. Belki de sözleşmemi uzatacağım. Mukavelemdeki 5 milyon liraya serbest kalır ibaresiye ilgili de herhangi bir bilgim yok. Ben Bursaspor’a geldiğimide ne kadar alacağımı bile bilmiyordum. Menajerlerim bunları konuşup, hallediyor. Bu tür şeyleri hiç problem etmedim, bundan sonra da etmem. Ben, kulübümü, taraftarlarımı çok seviyorum.”

 

HATALAR YAPILMAMALI

 

Transferden çok önümüzdeki sezonu düşündüğünü anlatan genç oyuncu, “Geçen sezon yaptığımız hatalardan dersler çıkarmalıyız. Hem Avrupa’da hem de ligde bize yakışmayan sonuçlar aldık, taraftarlarımızı üzdük. Bunların neden kaynaklandığından çok aynı hataları yapmamamız daha önemli. Kampta çok iyi bir atmosfer var. Sıkı çalışıyoruz, yoruluyoruz ama bunların faydalarını göreceğiz” diye konuştu.

 

VOJVODİNA FACİASI AKLIMIZDA

 

Bir hafta sonra Avrupa kupası maçı oynayacaklarını vurgulayan Şener, “Geçen sezon Vojvodina facisı hala hafızamda. Bize büyük ders oldu. Bu kez işi sıkı tutmalıyız. Zaten, rakibi küçümseyecej durumda da değiliz. Biz sadece kendimize güveniyoruz. Bursaspor’u gruplara kadar taşıyacak bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum. Yeter ki, hata yapmayalım. Taraftarlarımız da bizleri yalnız bırakması. Onların desteğine ihtiyacımız var” dedi.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı