Şener’de radar’da!

Ara transfer dönemi dün resmen başladı. Takımlar kadrolarını güçlendirmek için çalışmalarını hızlandırırken, bu dönemin en gözde oyuncusu olan Ozan Tufan için Bursaspor ve Trabzonspor arasındaki görüşmeler sürüyor. İki kulüp arasındaki pazarlıkların şuan için hangi aşamada olduğu merak edilirken, iki Başkan Recep Bölükbaşı ve İbrahim Hacıosmanoğlu'nun bizzat birebir temaslarla görüşmeleri sürdürdüğü bildirildi. 

 

MAÇ SONRASI GÖRÜŞTÜLER

Karadeniz temsilcisinin hedefinde ise sadece Ozan Tufan yok. Bordo mavili kulübün başkanının, yeşil beyazlılar'dan Şener Özbayraklı'yı da istediği öğrenildi.  Atatürk Stadı'nda oynanan ve 3-3 sona eren Bursaspor-Trabzonspor karşılaşması sırasında iki kulüp başkanının Şener için de bir görüşme yaptığı gelen haberler arasında. Bu arada Bursaspor ve Trabzonspor arasındaki iki futbolcu için yapılan görüşmelerde şuana kadar herhangi bir somut adım atılmadığı da belirtildi. 

 

BOSİNGWA'YI GÖNDERECEKLER

3-3'lük maç sonrası iki kulüp başkanının birkaç kez telefonda görüştüğü ancak herhangi bir rakam telafuz edilmediği de öğrenildi. 8 milyon Euro gibi rakamların ise hiçbir şekilde gündeme gelmediği belirtildi. Şener Özbayraklı için Teknik Direktör Ersun Yanal'ın Hacıosmanoğlu'na baskı yaptığı deneyimli teknik adamın yıllık 3 milyon Euro alan Bosigwa'yı gönderip sağ kanadı 24 yaşındaki futbolcuyla doldurmayı planladığı bildirildi. 

 

SADECE GÖRÜŞTÜK

Bu arada Trabzon yerel medyasına açıklamalarda bulunan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, bordo mavili ekibin her iki oyuncuyu da istediğini doğruladı.  Bölükbaşı 'Ozan ve Şener için Bursa'da oynanan karşılaşma sonrası İbrahim Hacıosmanoğlu'yla bir araya geldik. Kız istemeye gittiğimizde bile nasipse olur  diye tabir kullanırız. Transfer konuları da bu doğrultuda gerçekleşir. Resmi bir teklif yok. Telefon görüşmelerimiz oldu o kadar. Herhangi bir rakam falan telafuz edilmedi' diye konuştu. 

 

GİTMEYİ DÜŞÜNMÜYOR

Şener Özbayraklı'nın da, Bursaspor'da kalmak istediğini yönetime ilettiği öğrenildi. Yeşil beyazlı kulüpte en az ücret alan oyuncuların başında gelen Şener'in, 'Bursaspor'da oynamaktan mutluyum. Onun için bu tür durumlarla kafamı kurcalamak istemiyorum' dediği bildirildi. Şener Özbayraklı'nın sözleşmesinde, 1 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında 5 milyon liraya serbest kalır maddesi bulunuyor.

 

Kaynak: Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu