”Şener Yoksa Ben Varım!..”

Bursaspor'un anlaşmaya vardığı Erdem Özgenç'ten ilk açıklama… Bursa Hakimiyet’e konuşan genç futbolcu, Şener Özbayraklı’nın takımdan ayrılacağını bunun için kendisiyle anlaşmaya varıldığını söyledi. Erdem imza için çağrılmayı beklediğini ifade etti.

HABER BEKLİYORUM

Bursaspor’un prensip anlaşmasına vardığı Karabüksporlu Erdem Özgenç Yeşil Beyazlı takımla ilgili konuştu. Bursa Hakimiyet’e özel açıklamada bulunan Erdem, “Şener’in takımdan ayrılacak olması nedeniyle benimle bir görüşme gerçekleşti. Bir pürüz yok. Başkanla konuştum. Transferi menajerim yürütüyor. Küçük detaylar üzerinde konuşuluyor. Şu an İstanbul’dayım. Haber geldiği anda imza atmak için Bursa’ya geleceğim” dedi.

 

QUIZ’DE SÖYLEMİŞTİM

Bursaspor’un Türk futbolunda çok önemli bir yer teşkil ettiğini belirten genç futbolcu, “Bursaspor taraftarı takımını ateşliyor. Bursaspor çok büyük bir camia” ifadelerini kullandı. Takımın yeni teknik direktörünün Ertuğrul Sağlam olmasına da değinen Erdem Özgenç, “Lig TV’de Quiz programında en beğendiğim teknik direktör olarak Ertuğrul Sağlam’ı söylemiştim. Umarım bir gün onunla çalışırım demiştim. Kısmet Bursaspor’daymış” diye konuştu.

 

Haber: Ozan Demir

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu