Sen yoksan Bursaspor da yok!

Maç öncesinde Gazikent’in güzel insanları dostlarımız, Bursa’dan kar kıyamette onca yolu gelen taraftarlarımıza misafirperverliğin en güzelörneklerini sergilediler.Ardından yaklaşık 20 cm karla kaplı Kamil Ocak Stadyumu’nun temizlenmesi için kolları sıvayıp, kürekleri kaptıkları gibi başladılar çalışmaya.Maçın oynanabilmesi için canla başla sahayı temizlediler.En büyük teşekkürü Gaziantepspor taraftarına gönderiyorum. Güneydoğu’nun incisi, insanlığın dostluğun ölmediği güzide Gazikent

Bir takım düşünün; saha sonuçlarında dibe vurmuş, futbolcusunun hocasına, hocasının taraftarına, taraftarının yönetimine, yönetiminin camiasına, camianın hiçbirine güveninin olmadığı bir takım.

Sonra bir rüzgar esiyor, Hamza Hamzaoğlu’nun bu camia ile yolları kesişiyor. İlk maçına imzasından 1 gün sonra çıkıyor, daha futbolcularla selamlaşmadan öteye konuşamadan.

Ardından futbolcu grubuyla 1 hafta geçiriyor ve takımının başında sahaya çıkıp ilk maçında 4 gol buluyor. Sonrasında oynadığı tüm resmi maçları bol gollü kazanıp, umutların pamuk ipliğine bağlı olduğu camiayı tekrar ayağa kaldırıyor.

Çok değil, bundan 1 ay önce Konyaspor maçının ardından sabırlar taşmış ve taraftar havaalanınaprotestoya gelmişti.

Gaziantep dönüşünde yerlerin karla kaplı olduğu, eksi 5 derece soğukta taraftar yine Yenişehir’in yolunu tuttu. Bu kez takımını, hocasını ve yönetimini bağrına basmak, tebrik etmek için.

Camia olarak yakalanan bu sinerji; sahada sonuçlarından reklam ve pazarlamaya, yönetim istikrarından kulüp mali tablosunda iyi yönde ilerleyişe doğru devam etmeli.

Tüm şehir olarak bütçemiz ve aklımız el verdiğince Bursaspor Kulübü’nü yönetenlerin yanındaolmalıyız.

Parası olan maddi destek, aklı olan proje desteği versin.

Güzel günler için yakılan bu ateşe bir odun da sen at.

Çünkü Bursaspor camiasıyla vardır, sen yoksan Bursaspor’da yok !!!

Tarık Tarım / Bursa Haber 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu