SEN!..

Sen, evet sen! Biz Bursaspor’luyuz diyen sen! İyi günde, kötü günde yanındayız diyen sen! Kupalara tapsaydık Bursaspor’lu olmazdık diyen, Bursasporluluk babadan bize miras diyen bir şehrin evladı olan sen! Hani o Türkiye’nin en iyi, en ateşli taraftarı denilen tribünün ferdi! Tribünde o ateşleyici… O beklenen.. O muhteşem destek olmasa da.. Sezon başından beri tüm Türkiye’nin gıpta ile izlediği bir takım var! Ayrıca, son günlerde sık sık ekonomik durumunun kötü olması nedeniyle, Kulübe ihtarlar yollayan futbolcularıyla gündeme gelen bir Bursaspor var!

Haydi! Gelin, el ele verelim! Şehrimize, Takımımıza, Sahip çıkalım! Tribünden o eski desteği veremesek de, Bursastore’lardan alışveriş yaparak, Kulübümüzün lisanslı ürünlerini satın alarak mali destekte bulunalım.  

Unutmayın! İyi günde de, kötü günde de yanında olmayı seçtik! “Sen”leri çoğaltarak, “Biz” olarak Bursaspor’umuza katkı sağlamaya hep birlikte adım atalım!

Var mısınız?

 

Haydi Bursa! Tarihin en büyük Bursaspor taraftar hareketi için #Bursasporİcin Bursastore’lara!

Bursasporluyuz.net

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu