Semt takımı Şehir takımına benzemez

Önerilen yüksek rakamlar nedeniyle kafası oldukça karışan Brezilyalı futbolcuyla görüşen Başkan Bölükbaşı'nın 'Belki orada fazla para kazanırsın ancak buradaki sevgiyi göremezsin. Bunu elinin tersiyle itme' dediği öğrenildi. 

    Bursaspor'da transferde hareketli günler yaşanıyor. Başkan Recep Bölükbaşı Fenerbahçe maçı öncesi Portekizli Filipe Josue'nin menajeriyle bir araya gelmiş ve prensip anlaşmasına varmıştı. Yeşil beyazlılar, Porto kulübüyle ise görüşmelerine devam ediyor. Timsah'ın gol makinesi Jose Fernandao için ise temaslar hızlanmış durumda. Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray tarafından kendisine önerilen yüksek rakamlar nedeniyle kafası oldukça karışan Brezilyalı futbolcuyu ikna turları devam ediyor.      HUZURU TERK ETME     Başkan Bölükbaşı'nın yine Fenerbahçe maçı öncesi Fernandao'yla birebir bir görüşme yaptığı bildirildi. Bölükbaşı'nın golcü oyuncuya 'Bursaspor'da mutlusun. Burada bulduğun huzuru, mutluluğu ne Fenerbahçe'de ne de Galatasaray'da bulabilirsin. Belki orada fazla para kazanırsın ancak buradaki sevgiyi göremezsin. Biz senin ayrılmanı istemiyoruz. Bursa'da herkes seni çok seviyor. Bunu elinin tersiyle itme' şeklinde ifadeler kullanarak soru işaretlerini gidermeye çalıştığı bildirildi. Bu arada Bursaspor yönetiminin Fernandao'nun bonservisini elinde bulunduran menajeri ve Atletico Paranaense kulübüyle de temaslarını sürdürüyor.   Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu