Şemsettin Baş “Daha da iyi olmalıyız”

Cumartesi günü saat 18:00'de evinde İstanbulspor Beylikdüzü'nü konuk edecek Bursaspor Durmazlar'ın başarılı başantrenörü Şemsettin Baş, Bursaspor TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Şemsettin Baş şöyle konuştu; “Sezon başına istediğimiz gibi başlayamadık, zaten sebeplerini daha önce söylemiştim. Önemli olan zor süreçten çıkıp istediğimiz ritme girmemizdi. Oyuncularım sisteme adapte oldukça daha iyi oynamaya başladıklar. Çocuklar emek veriyor, savaşıyor ve yüreklerini ortaya koyuyorlar. Çok iyi çalışıyorlar ve çok iyi arkadaşlıkları var. Çok zorlu bir dönemden önemli maçları kazanarak çıktık. Hücum kısmında belli bir düzeni oluşturduk ama savunma kısmında eksikliklerimiz var. Savunma kısmını geliştirmemiz gerekiyor. Daha az sayı yememiz lazım. En fazla sayı atan üç takımdan bir tanesiyiz. Savunma kısmında da iyiyiz ama daha iyi olmamız gerekiyor. Çok daha zorlu maçlar olacak. Devrenin kalan son iki maçında birbirinden zorlu maçlar bizleri bekliyor, çocukların bu ritmleri devam ederse oradan çıkacağımıza inanıyorum. Taraftarımız bizim itici gücümüz, altıncı oyuncumuz. Onların bize destekleri olduğunu görünce çok daha istekli oynuyoruz. Bu sezon istediğimiz desteğe ve sayıya bir türlü ulaşamadık. Ama ben bundan sonra taraftarlarımızın yanımızda olacağını biliyorum. Biz bu yolun sonunda başarılı olmak istiyorsak, camiasıyla, taraftarıyla, medyasıyla hep birlikte hedefe odaklanmalıyız

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. öğrenci kardeşlerimize geçen sene ki gibi biletler 5 TL’den olmalı, yetişkinlere yine 10 TL olsun itirazımız yok, daha çok ögrenci kardeşimiz gelsin diye 5 tl yapın lütfen

  2. 10 tl öğrenci için yüksek. salonun yarısından fazlası boş ve zevksiz oluyor maçlar taraftarsız,yapın 5 tl gecen sene full doluyordu salon.cidden herkes gelir maçlara. 10 tl belki size az gibi gelebilir ama yol parası ,su ,cay ,tost alsa maç günü en az 20 tl gidiyor… bunu bir öğrenci olarak söylüyorum.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu