Selim Kurtulan’dan kongrede sert sözler!

Bursaspor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda söz alanlardan birisi de Selim Kurutulan oldu.

Selim Kurtulun şunları söyledi: “Geçen sene 100 kişiyi aradım, başkan adayı bulamadım. Erkan abiyi aradım kırmadı beni. Bu kongrede ise iki başkan adayı daha çıktı. Adaylar çok olduğu zaman mutlu oluyorum. Benim çocuklarım geçen sezon Süper Lig’e çıkamadık diye ağladı. Siz ağlamadınız mı? İkinci yarıda tahta açılsaydı çıkardık. Ama yapamadılar. Kimse de sahip çıkmadı. Eğer sahip çıkılsaydı Süper Lig’de olurduk. İnşallah bu sene sahip çıkılır bu takıma. Erkan Kamat, 8 ay sonra açıklama yaptı. Ona laf attı, buna laf attı. Ben kulübe gittim, ‘bu kulüpte yolsuzluklar var mı?’ diye sordum. ‘Var’ dediler. Neden peki dava açılmıyor? Bir tek Selim Kurtulan mı var? Neden kimse açmıyor? Hani nerede Mesut Mestan, Ali Ay, Recep Bölükbaşı? Hiçbiri yok. Bursaspor’a kimse yardım etmiyor. 20-25 işadamını aradım. Sahip çıkın dedim. Adamlar korkuyor. Paradan yana korkmuyor. Taraftardan korkuyorlar. Bu başkan öyle, böyle, şöyle diyorlar diye korkuyorlar. Büyük Bursaspor taraftarı sosyal medyada Bursaspor’u kötülemeyin. Lütfen.”

Kaynak
Koza24

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   Senin Selim diye bahsettigin adamın Bursaspor için yaptığı kilometre , senin ekmek paran için yaptığın kilometreden fazladır lan armut.

   19
   16
    1. @M.K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

     Zorla deplasmanagoturmesine gerek yok senin bacak bacak üstüne atıp izlediğin maçlari.biz topcularin.pesinden gidip izliyoruz. Biraz saygı o yuzden

 1. Zamanında Büyük Başkan İbrahim Yazıcı ‘ya bile küfür etmiş çorbacı bunlar. Selim çok uzakta arama bunları. Etrafına bak. Çorba kaynamazsa Abramoviç gelsin o bile kötü başkan olur..

  106
 2. Ne işin var senin kürsüde…
  Yönetici misin??? Başkan adayı mı?
  Bugüne kadar ne verdin BURSASPOR’a
  Binlerce bedava kombine alırken sesiniz çıkmıyordu
  Daha hangisini sayalım….

  56
  15
 3. HAKLI TARAFTAR DEĞİL MAFYA SANKİ BAŞKANI HARACA BAĞLIYORLAR KANINI EMİYOLAR BURSASPORUN FUTBOLCU DÖVÜYORLAR BAŞKANIN EVİNİ BASIYOLAR SANKİ TEXAZ BURASI BAZI TARAFTARLAR TABİİ AMA ÇOĞUNLUK OLAN BURSASPOR SEVDALILARI SES ÇIKARMAYIP SUSUYORUZ BÖYLE OLUNCA BAŞKAN GELMİYOR TAKIMA VE SÜREKLİ DİBİ GÖRÜYORUZ TAKIMA ZARAR VEREN AZINLIK ÇORBACILARA GEREKLİ DERS VERİLMELİ TAKIMA SAHİP ÇIKILMALI GERÇEK BURSASPR TARAFTARINA YAKIŞANI YAPALIM SAHİP ÇIKALIM TAKIMA

  50
 4. En büyük hain sensin. Bugün daha iyi gördüm. Bu kulübün yüz karası sensin..köpek gibi boşa havlayan yumurtacı hırsız seni. Sen söyle bakalım bedelin Kaç paralık.

  38
  5
 5. Kongrenin ertelenmesini isteyen, dilekçe veren Selim’miş.. Resmen bu kongre kanunsuz, hükümsüz dedi.. Bu ve bunun gibi avaneler kulüpten arınmadıkça, başarı ve huzur çok zor..

  38
  1
 6. Ya kardeşim asıl suçlu sensın bırak artık klübü yediğiniz yeter bır de dava acıyor göstermelik o da biliyor bişey olmıcak bu işten tıraş teksas komple değişmesi lazım bır e kürsüye cıkmış hangi sıfatla acaba

  10
 7. Sayın editör.
  16 BS 224 Texas ve Oliympos 16 adlı rumuzlarla gelen yorumları lütfen yayınlamayın.
  Çalıntı rumuzlardır.
  Sayın renkdaşlar bu iki isimle gördüğünüz yorumları hemen spamlayın.
  Bu rumuzlar çalıntıdır.
  Çalan kişi ads li dir.
  Çünkü özellikle Oliympos 16 ile ads platformunda defalarca yorum yazdım ve yüzlerce beğeni geldi.
  Şampiyon oldular ve artık aynı ligde değiliz.
  Ben de o siteye giriş yapmıyorum.
  Bu zat sizin vaktinizi alıyor.
  Ben artık her iki ismi de kullanmıyorum.
  Belirli aralıklarla bu platformda haberleri takip ediyorum fakat yorum yazmıyorum.
  Bilgilerinize sunarım.

 8. Biraz ciddiyet bu tip adamlara söz verilmemesi lazım bunlarbadava verilen deplasman otobüsünü biletli hale getirip satan kişiliksizler

 9. Hangi sıfatla konuşuyor bu adam orada ? Bilen varmı ? Böyle menfaatçi insanlardan kurtulmadan hiçbir yere varamayız..

 10. Hepinizi toplasak 1 Selim abi etmezsiniz . Önce Kendi adamlığınızı sorgulayın sonra Selim abi ye laf atın .

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu