Selim Kurtulan’dan dava!

Bursaspor’un borçları sebebiyle kulüp taşınmazlarının usulsüz satıldığını ileri süren Selim Kurtulan savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Adliye önünde basın açıklamasında bulunan Teksas Tribün liderlerinden Selim Kurtulan, “Bursaspor için dava açıyoruz, satılan arsalar ve fabrikalarla ilgili. Satışların hepsi hileli oldu. Bu taşınmazlar genel kuruldan izin alınmadan satıldı. Kendi kararlarınca sattılar. Bugün ilk olarak Recep Bölükbaşı’na dava açıyoruz. Yarın Ali Ay’a açacağız. İbra olmamış yönetim Bursaspor’dan hiç bir şey alamaz. Yanlış anlaşılmasın çekler kesildi, arsalar satıldı.

Önümüzdeki hafta sonu da Mesut Mestan’a açacağız. İbra olan yönetim olmayanları dava etmedi ve gitti. Mesut Mestan’a ise görevi kötüye kullanmaktan dava açacağız. Sonrasında ise bankalara dava açacağız. Bursaspor’un üzerinde 140 milyonluk bir temlik varken neden kulübe temlik konuluyor? Parayı alan Ali Ay. Gitsinler onun fabrikasına temlik koysunlar” dedi.

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şükür sonunda, artık bilinçlenmiş bir taraftar grubumuz ve liderimiz var, inşallah kazanırız ve emsal oluruz, yeni sektör,takımları hortumlamak olmaktan çıkar,her gelen zengin olup gidiyor,birileri artık buna dur diyorsa,bundan sonraki 40kez düşünür,eskilerde gelemez,şirketleşme şart…

  139
  7
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Kimler indira gandi yaptıysa hesap vermeli,600 milyon borç nedir ya?Bursa gibi sporun başkenti olan bir şehir takımın düştüğü duruma bakın,yazık günah,istanbul da semnt takımları açtır çatır transferler yapıyor biz acaba bu senemi önümüzdeki senemi düşeriz diye hop oturup hop kalkıyoruz

   12
  2. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Divan Kurulu Nerede ? Sözde Başkan Nerede ? Çok Bilmiş Yazarlar Nerede ? Kendini Bursaspor’luyum Diyen Avukatlar Nerede ? Kendini Bursaspor’luyum Diyenler Nerede? Selim Öncülüğü Yapıyor Diğerleri Kıçının Altına Ellerini Koymuş Oturuyor – Yazık Herşeyi Selime Bırakıp Seyretmek Ne Kadar Sadece Kendinizi Şak Şak İçin Öne Çıkartığınızı Gösteriyor!

   19
   1
  3. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Saldır Selim davamızda haklıyız 600 trilyon nereye gitti birde Kulübe 1,5 katrilyon para geldiği halde 600 trilyon borç oldu kime ödeme yapıldı uçan kuşa borç var Personelin maaşları ödenmedi Futbolcuların ödenmedi Takımın Otobüsüne İcra geldi Elektirikler ödenmedi Gayri Menkuller Satıldı birde utanmadan çıkıyorlar biz cebimizden para verdik diyorlar biri Çıkıyor € olarak verdim diyor biri Çıkıyor Altın olarak borç verdim diyor lan burası Borsamı kimseye ödeme yapılmamış yazıklar olsun Bursasporumuzun bir kuruşunu kimler yediyse haram zıkkım olsun daha bu dünyada çıksın

   25
  4. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Helal olsun Selim Reis
   Merak ettiğim Denetleme Kurulu vardı onlar ne iş yaptı acaba ?
   Divan Kurulunu hiç hesaba bile katmıyorum.
   Dana gibi oturuyorlar orada…
   Göz göre göre takım uçuruma giderken hiç bir şey yapmadılar..

   94
   4
 2. Görevini kötüye kullanan sadece başkanlar değil. Selim kardeşim. Almira da bir yemek yemek için onurunu haysiyetini şerefini satan ihtiyar heyeti.. Divan demiyorum..esas bunlar görevlerini yapmayanlar.. Kalleşler..

  26
 3. Adamsın Selim abi. Hiçbiri senin kadar delikanlı olamadı. Kulüp hep söylüyorum şirketleşmediği sürece götüren götürdüğüyle her daim kalacaktır… Yazık

  21
  5
 4. Selim Paşaaa. Sen çok yaşaaa. Kimsenin dötünün yemediği bir konuya tek başına delikanlı gibi itirazını ve tepkini koymuşsun. Helal olsun sana. İşallah şu Recep Oynakbaşı ve Ali Tay ikilisini mahkeme kapılarında sürüm sürüm süründürüp Bursaspor’umuzun hakkını geri kazandırırsın.

  18
  3
  1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

   Sevgili kardeşim, siyasi görüşleri ne olursa olsun, bu ülkenin % 99 u hem Müslümandır hem de Atatürkçü.
   Kimse bunları tekeline almasın ve de istismar etmesin LÜTFEN…

   6
   2
   1. @M.K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

    Ben kimsenin inancıyla uğraşmıyorum. Koca Atatürk kimsenin tekeline sığmaz. Herkes herşeyin farkında bu insanlar tribündeyken ben oğlumu alıp stada gitmem.

    1
    4
    1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

     Ben kaç senedir gitmiyorum.
     Ama, iki basit hatasında kendi oyuncularını protesto ettikleri, daha doğrusu gerçek taraftarlığın ne olduğunu bilmedikleri ve öğrenmeye de niyetli olmadıkları için.
     Elimde değil böylesi boş taraftarla tribünde yan yana oturamıyorum, bunalıyorum.

  1. @Ali Ay yorumuna yanıt olarak

   Ali ay denen Bursaspor dan ihraç edilen birinin adını kullanman senin nasıl bir…….
   .. Olduğunu ifade ediyor

   4
   3
 5. Aferin Selim, İyi ki varsın birader, haberim olsaydı gelirdim.
  Hukuk adalet hak getire fakat yine de bu davalara bakacak yargıçlara büyük bir görev düşüyor,
  Bursaspor’u zarara uğratan ve gayrimenkullerine çöken bu hırsız başkanlara karşı en ağır cezaları vermeliler ki futbol kulüplerimizi soyup soğana çeviren sahtekarlar artık buna yeltenemesin, Ve verecekleri vicdani kararlar tüm kulüplerimiz için emsal teşkil etsin.

  15
  4
 6. Düştüğümüz şu duruma bakın. Birde şu dava açana bakın. Ne günlere kaldık yarabbi. Kıyamet alameti herhalde. Kulübü bu durumda olmasında pay sahibi olan keneler kulübü dava ediyor.

  14
  7
 7. Bu davaları BURSASPOR’u yönetenler neden açmıyor?
  Çünkü adı geçen insanların hepsi ile dostlar arkadaşlar.
  Bu da bir yolsuzlukdur,dahası da var korkaklıktır ahlaksızlıktır.
  BURSASPOR YÖNETİMİ için,
  Çıkar ilişkileri ve dostluklar BURSASPOR dan daha önemli olsa gerek.
  Belki de bu nüfuslu makam sahibi zenginlerden korkuyorlar.
  “Korkaklar başarılı olamazlar”

  11
 8. Yaşananlar tam bir “TAVŞANA KAÇ, TAZIYA TUT!” taktiği.
  Sanki Rahmetli Yazıcıdan sonra gelen tüm başkanları kulübün başına leylekler! getirdi.
  100 defa yazdım, bu 101.
  Yaratılan futbol dışı ortama sadece kaostan nemalanacaklar gelir, kulübe katkı koyacaklar DEĞİL…

 9. Șimdi iyi bir yönetim gerekiyor ramazan baydüz, faik çelik, levent kızıl, serkan yazıcı ve benzeri insanlar yani bilidik güçlü isimler lazım Ataberk,Ismail,Taha,Furkan,Onur,Burak, Ramazan,Emirhan,Çağatay,Tuğbey, Batuhan,Canberk,Ertuğrul,Ozan,Abdullah, Hasan Basri,Kerem Kök, Kerem Șen kalmalı. Abdullahi Sehu, İstanbulspordan Patric, Boluspordan Kosanbo Menemenspordan Omar Mhamed, Emirhan Topçu, GS Yunus Akgün, Kayserispor Melih Okutan, Malatyaspor Tayfur Bingöl, Keçiörengücü Arb Manaj, Balıkesirspor Roman Bazjak, Altınordu Yiğithan Güveli, Bandırmaspor Gökhan Güney, Malatyaspor Berk Yıldız transferleri süperlige tașır bizi

  8
  2
   1. @Baytar yorumuna yanıt olarak

    Orda 32 kiși var bir kadro 21 kiși olarak sahada oluyor ve 11 altarnatif çok değil erzurum 43 hatay 42 kiși idi

 10. Cehalet paçalarından akıyor. Şu basın açıklamasındaki boşluğu bak. Usulsüz satış ne demek bilmiyorsun konuşma bari. Kulübün borcu var gitsinler Ali Ay dan alsınlar parayı ne demek. Popüler olmak için açılan dava da bu taraftar bunları yemez. Seri galibiyetler almamız gerekiyor. Tek yol play off kaldı. Samsun Giresun Adana Demirspor aldı başını gitti. Seneye her şey çok daha zor olacak.

  4
  2
 11. Vay arkadaş kimlere kaldı bu kulübü savunmak. Koskoca camianın hakkını bir amigo savunacak bizde yiyeceğiz. Denetleme kurulu var rekabet kurumu var avukatlar var yöneticiler var en gerçeği bir şekilde milyon dolar borç var. Adaleti böyle safsatalar ile meşgul etme bir şey çıkmaz. Sen sahaya bak neler oluyor.

  3
  2
 12. Göstermelik davalar selim de biliyor bişey cıkımıcagını ali ay başkan iken 3 yıldır sesiniz cıkmadı o nasıl olacak rahmetli yazıcı başkan iken istifa dıye bagrıyordunuz Biz ali ay a istifa diye bagrınca susturuyor lardı teksas dan

 13. Görürsünüz Bi Cacık çıkmaz
  Şimdiye kadar Bi umut olsaydı götürenlerin
  Defderi çokdan Dürülmüştü Minareyi kılıfıyla
  Götürdüler ( Selim sen biliyormusunuz sanki ? )

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu