Selim Kurtulan’dan çok sert sözler!

Bursaspor'un tribün liderlerinden Selim Kurtulan, Bursaspor Divan Kurulu toplantısında söz aldı.

Yönetimi topa tutan Selim Kurtulan “Biliyorsunuz ki son kongrede üç aday vardı. Hayrettin abi kazandı. Tahtayı açtılar, kendilerine göre iyi kadro da kurdular Allah razı olsun. Ankaragücü maçının ardından Hayrettin abiyi aradım. Kendisine de söyledim “Abi yanlış anlama iyi bir Bursasporlusun, iyi bir Bursalısın, ama 7 maçta 5 puan, 7 maçta 4 antrenör ve bu takım iyiye gitmiyor. Kongreye gitmen lazım” dedim.

O da bana “Bir iki hafta daha geçsin önümüzü görelim ama üstyapı altyapı gibi değilmiş” dedi. Gerçekten zor, bakın para ile olmuyor. Ali Koç‘un da parası var ama olmuyor. Ben isterdim ki bıraksınlar. Daha güçlü bir yönetim gelsin ama olmuyor.

Bakın 3 seneden beri çıkamıyoruz ama hep beraber destek veriyoruz. Yine desteğimizi vereceğiz. Bu Bursaspor hepimizin. Ama bir şeyler olmuyorsa bırakmak lazım. 17 futbolcu alındı değil mi? Bakın kulübe uğramadan topçular satıldı. Ne oluyor, ne bitiyor? Kamuoyunu aydınlatın.” dedi.

72 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Selim abiyi server sayarım , mahallede elinde büyüdüm sayılırım . Bursaspor sevgisini tartışamam.
  Ama bu açıklamaları sanki BBB tarafından yaptırılıyor gibi . Yönetim gitsin , tamam gitsin kim aday olacak ?
  Erkan kamatı desteklediniz , e bu adam 1 sene başkanlık yaptı , hem tahtayı açamadı , hem lige çıkamadı .
  Tarık çapçı alttan alttan ali ay ile röportaj yapıp yoklama çekiyor , e bu adam değil mi zaten takımın anasını ağlatan ?
  Belirli kişi ve kuruluşların aklı ile hareket etmeden sağduyu ile bırakalım herkes işini yapsın.
  Bu yönetim toydur acemidir , ders alacaktır .
  Sevgi ve saygılaar.

  258
  26
  1. @Ad Soyad yorumuna yanıt olarak

   Bence eğer yönetim iyi niyetliyse bu seneyi bir şekilde bir bitirmeli seneye kongreye gitmeli. Tahta borcunu ödedi transfer ettiği yararsız topçuların tazminatını da öderse kulüp en azından maddi olarak bir kayıp yaşamaz yalnızca bir yıl kaybeder. Seneye de iş bilen birileri gelmeli gerekirse Bursalı bir iş adamının SAHİPLİĞİNE geçmeli Göztepe’deki gibi. Bunlar da olmazsa sembolik bir yönetim gelir sadece maddi destek için kulübü profesyonellere teslim eder, bir plan yapılır 3 senede Bursa Süper Lige çıkar. Kabul edin bizdeki altyapı TRde ilk 5te. Bunu es geçip 10 tane yabancıyı 1. lige transfer edip hurrra deyip Süper Lige çıkmayı düşünmek manasız.

   11
   5
   1. @burs ali yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşlar klüp yönetmek fabrika yönetmeye benzemez para gerekli evet ancak harcamasını da bilmek gerek spor futbol aynı zamanda görsellik ve renk ister 10 adam almak hele yabancı almak çözüm değil çözüm o paraya yaşlı da olsa 2 marka alıp 9 yerli adama örnek olmak seyirciye göz zevkine hitap etmek forma satmak süleyman seba kimdi? Beşiktaşı yıllarca yönetti şampiyon yaptı

    4
    2
  2. @Ad Soyad yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay gelecek deniyor hiç sevmem yolda görsem suratına tükürürüm ama BURSASPORUMUZUN menfaati için bizi çıkaracaksa neden olmasın…

   14
   121
   1. @9Maraton üst yorumuna yanıt olarak

    Yuh be bu kadar davar taraftar olmaz ulan kulubü bu hale getiren adam yine gelsin diyorsun yuh be sizin gibiler yüzünden bu kulüp bu halde dunkoflar

    100
    10
    1. @Semih yorumuna yanıt olarak

     İddia ediyorum, bugün amigo Selim başkan olsun, Emin Adanur’dan iyi başkanık yapar. Çünkü adamın hayatı bu olayın içinde geçti. Konuyu biliyor. Bursaspor hafızası var. Geçmişi ve hataları biliyor. Sevgili Emin Adanur İnşaatçılar Derneği Başkanı olabililir. Ticaret Odası başkanı olabilir. Ama Bursaspor olmadı be abi. Noolur görün artık bunu. Bırakın trollere yorum yazdırıp, Selim’i belediye konuşturuyor falan demeyi. Siyasette çuvallayıp topu dış mihraklara atan politikacı ayaklarını bırakalım noolur. Bakın olmuyor. Bursaspor gidiyor. Elden gidiyor. Lütfen yönetim, hemen kongre kararı al ve Aralık ayına kadar bu işe nokta koy. Bilenler gelsin. Yoksa çok kötüye gidiyoruz. Bağıra bağıra gidiyoruz.

     12
     49
  3. @Ad Soyad yorumuna yanıt olarak

   değerli kardeşim, ”bu yönetim toy ve acemidir! ders alacaktır!” buyurmuşsun. iyi güzel de,
   ya bir kalemde silinip atılan gençlerimiz?
   onlar sayesinde ülke genelinde oluşan Bursaspor sempatisi?
   yükselişe geçmeye başlayan itibarımız, prestijimiz ve marka değerimiz ne olacak?
   acemilikleri ve toyluklarının önümüze koyduğu faturayı kim ödeyecek?
   bilerek ya da bilmeyerek Bursaspor’un geleceği yok ediliyor hala bunu niye görmüyorsunuz?
   hocalar ve futbolcular başarısızlıklarının bedellerini peşin, peşin öderken, ya da ödetilirken yönetim neden bu kadar rahat?
   bu kadar bariz hatalarına rağmen, onlara gösterilen bu hoşgörü neden?
   vadettikleri 40 milyon mu? yoksa başka bir nedeni!!! daha mı var?
   bu rakam geleceğimizden daha mı önemli?
   ayrıca niye belediyeden şüpheleniyorsun?
   belediye Bursaspor’un kötü olmasını neden istesin? Bursaspor’un başarısızlığından belediyenin ne çıkarı olabilir?
   sevgili kardeşim, bize paralı başkan değil, futbolu bilen başkan lazım.
   bu insanlardan bursa da çok var, ancak medya ve taraftar baskısından dolayı ortaya çıkmıyorlar.
   çünkü biliyorlar ki iki maç kaybettiklerinde istifa! suçlama! hakaret!
   çünkü biliyorlar ki Bursaspor 3-5 ayda düzelemeyecek kadar AĞIR HASTA.
   şayet camia yönetimlerden para, tahta, transfer, süper lig, yerine,
   yeniden yapılanma, kurumsallaşma, kısaca KULÜP OLMAYI talep etseydi şimdi o futbol aklına sahip kişiler kulübün başında olacak, bizlerde umut dolu olarak geleceğe çok daha güvenle bakacaktık…

   17
   27
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    Bu Selim de kim oluyor..Kendini ne zannediyor ki..Ne istifası kim gelecek,Ali Ay mı ,Erkan Kamat mı. Adam iyi niyetle geldi ,Tahtayı da açtı ama sonrasında 17 futbolcu alması hataydı..4-5 iş bitirici oyuncu alıp gençlerle kaynaştıracaktı..Birde Volkan ŞO zaman uyarılmalıydı..Şimdiden sonra istifa etse ne olacak.. Yine kaos ortamı..

    24
    4
  4. @Ad Soyad yorumuna yanıt olarak

   Burada daha önce de yazdım. Yazıcı sonrası başkan olan hatta aday olan kimseyi desteklemediğim için gittiğim tüm kongrelerde oy vermedim. Ali Ay kendi döneminde finansal olarak başarılıydı. Borcun TL bazında yükselmesi tamamen kurdan kaynaklanan bir durum. Şimdiki yönetim tahtayı açarak gönülleri fethetti ancak sportif başarı olmadığı sürece yönetimler her zaman eleştiri oklarına maruz kalacaklar. Bölükbaşı sezonu bitirip takımın içine edene kadar başarılı sayılıyordu ancak yaptığı icraattan sonra ve futbolcu satışlarından gelen paranın har vurulması ve kurulan takımın başarısız olması neticesinde kötü anılıyor. Bence başarısız bir yönetim sergiledi. Sportif olarak başarılı ama ekonomik olarak başarısız bir yönetim bile taraftar tarafından sevilen ve desteklenen bir yönetim olur. İkisinin bir arada olduğu yönetim ise efsane olur. Sayın Yazıcı’dan sonra her gelen kaymağını yedi, bitirdi. Ekonomik olarak kulübü koca bir girdaba soktular. Şimdiki yönetim sportif başarı olmazsa isterse borçları sıfırlasın yine de başarılı olarak atfedilmeyecektir. Sportif başarı olmazsa olmaz kıstastır. Daha yeni başlamış bir yönetimi kongreye çağırmak ise akıl karı iş değildir. Kulübü kaosa sürüklemekten başka işe yaramaz. Hadi diyelim kongre oldu, farklı bir yönetim geldi ve başarılı oldu. Eski yönetimi destekleyenler çıkıp tahta açıldı, takımı Adanur yönetimi kurdu bunun nesi başarıdır diye sormaya ve ortalığı çırpmaya başlarlar. Sportif başarı he deyince gelecek bir şey de olmadığı için Büyük Bursaspor taraftarının sabretmekten başka çaresi yoktur. Herhangi bir tribün liderinin de bunları düşünüp, çıkıp ortamı germesine gerek yok.

   34
   4
   1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    Herkesin bilip söylediği şeyler. Bi tane çözüm önerin yok.
    Ne şiş yansın ne de kebap.
    Nasreddin misali göle maya çalmaya devam diyorsun yani.

    7
    3
    1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

     Hayırdır, gece gündüz benim yanımda mısın da ne yapıp ettiğimiz konusunda ahkam kesiyorsun? Herkes istediğini söylemekte özgür, bu konuşan arkadaş da dahil. Arkasında kitleleri taşıyan insanlar toplulukları karıştıracak şeyler söylemedeb düşünmeli. Hele hele bu çıkıp konuşan arkadaş, seçim öncesi başkan şöyle iyi böyle iyi, sonra kongre. Yazıcı’yı istifaya davey eden de kendisidir, abayı gördüğünde yan çizende. İlla çözüm önermeye gerek yok, destek olmak da önemli, gidin üye olun kulübe, lisanslı ürün alın, bağış yapın, kampanyalarına katılın. Zor gelmezse açıklanan kampanyaları aç bakalım, kim ne kadar yardım yapmış, kim ne kadar katılmış. Bir de son olarak, kişi kendinden bilir işi.

     7
     3
     1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

      Bu ne ego, bu ne şiddet, bu ne celal be abi.
      Sen bunları banamı söylüyorsun?
      Çevremdeki Bursasporlular bu yazdıklarını bi okusalar emin ol seni çok ayıplarlar.
      Aslında geriye dönük yorumlarıma baksan, Selim ve başkana ne kadar ağır eleştiriler yaptığımı da görürsün ya neyse,
      ben yinede senin gibi entelektüel’i anlyamadığım için çok özür dilerim..!
      cehaletime ver ne olur..!

      3
      1
   1. @HknTmbk16 yorumuna yanıt olarak

    Valla ne Selim, ne de Emin Bursaspor’un aradığı kan değil.
    Biri kulübü, diğeri tribünleri çıkmaz sokaklara götürüyor.
    Farkında değiller ama, ikisinde varlık nedenleri kendileri.
    Kalitesiz tribüne, bilinçsiz yönetici…

   2. @HknTmbk16 yorumuna yanıt olarak

    Hakan numarasını vereyim arayıp söyle bunları olur mu . Yüzüne karşı söyleyebilirsin buraya da yaz. Ama kimsenin arkasından böyle sallama delikanlı ol.

    1
    2
  5. @Ad Soyad yorumuna yanıt olarak

   Sanki malum partinin kongre sinde konuşmuşsun be kardeş. Bu takım ın başına ne geldiyse bunların yüzünden gelmedimi. ? Hala o gitsin bu gelsin diyorsunuz. Çekin artık ellerini zi takımın yakasından. Ne çektiyse bu takım çorbacılar dan çekti. Yeterin artık.

   37
   7
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Bir amigo baskana ayar verebiliyorsa,helede baskan bana bir iki hafta daha ver diyorsa,o baskan defolsun gitsin zaten,boyle kulup yonetilmez,ona twet at,buna medyadan cevap ver,size basindan beri destek vermistim,ama transfer hatalarini,ayhan barisicilari,selim leri falan gordukten sonra sanirim hata etmisim,buseferde biz kandirildik galiba.

    18
    2
  6. @Ad Soyad yorumuna yanıt olarak

   Selim çıkıp diğer at hırsızı ismi lazım değil yöneticilere ne demiş, ne tepki vermiş ?!
   Kim konuşturuyor bunları ?!
   Pardon da sen kimsin ?! Yeni göreve gelmiş yönetimi istifaya davet edip, bırakın olmuyor, zorlamayim demek te ne demek oluyor !?
   Henüz ligin 8. Haftasındayiz beyler kendinize gelin !
   Bu takım böyle mi basariyi yakalayacak ! Kendi takimimiza en büyük zarari kendi kendimize veriyoruz…!

   51
   13
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    seni kim konuşturuyor ve saçmalatıyorsa onu da o konuşturuyordur.
    eğer bu senin kendi düşüncense, onun da kendi fikri ve düşüncesi olamaz mı?
    doğru düşüncenin ve adaletin merkezinde sen! diğerleri tu-kaka öylemi?

    sevgili kardeşim, bir sezonda 18 futbolcu, 4 antrenör değiştiren bir yönetimin ve kulübün başarıyı yakalama şansı yok.
    bunlar işkembeden atılmış laflar değil. futbolun böyle saçma-sapan kriterleri yok.
    bugün daha 8. haftadayız,
    ilk yarı bittiğinde de daha ligin 2. yarısı var! rüyalarından uyanın artık.
    valla öyle abuk, subuk yorumlar yapıyorsun ki burada en ağır ve en çok eleştirdiğim selimi bile savunur pozisyonuna sokuyorsunuz.

    12
    4
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Hakikaten kim bu adam yaa çıkmış yok istifa et arkadaş sen kimsin rica etsem ne işe yararsın ki seni çıkarıp orda konuşturmuşlar ben başkan olsam seni kapıdan içeri almam

    16
    4
  7. @Ad Soyad yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum, kesinlikle BBB nin çorbacılarına yaptırdığı bir önemsiz açıklama lütfen dikkate bile almayın.

   70
   17
  1. @brss yorumuna yanıt olarak

   Merak etme. Bıçak kemiğe dayanınca daha iyisi çıkar. Hazırlıklar da var. Burası Bursa. Muş değil. 4 milyonluk koca şehrin gözbebeği, Şampiyon Bursaspor’unu tek kurtarabilecek ismin Emin Adanur olduğunu falan iddia ederseniz, 112 Acil Ambulans’ı çağırıp sizi bir doktora yönlendirmelerini tavsiye ederim. O kadar da uzun boylu değil.

   5
   18
   1. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

    Öyleyse bugüne kadar niye göreve talip olmadılar ? Çünkü öyle biri yok. Sadece kulübü trollemeye çalışan yetim hakkı yiyip bedava maaş alan Aktroller…

    3
    2
 2. Eee selimcim kim gelsin peki .takımı batıran Ali ay mı? Mangal yellemekten başka hiç bi iş yapmayıp kulübe her gün icra memurları getirten Erkan bey mi? Kim gelsin hele bı söyle bakalım.biz de ona göre yorum yapalım sana!

  74
  4
 3. sen ve senin gibiler olduğu surece bursanın ıkı yakası bir ataya gelmez.bursanın uzerinden para kazanan kulube 2 kurus bile faydası olmayan kan emiciler..

  70
  5
  1. @BAMABOY yorumuna yanıt olarak

   Geçen sene kamata niye ses çıkarmadın elektrik doğal gaz kesik topcıya para yok kalkmışın istifa edin diyorsun

 4. Paşa Selim senin konuşmlarını hep takdir ederim ama çok boş konuşmussun burda. Belediye hazırladı damı verdi kağıdı eline yönetim istifa etsin diyorsun. Tamam takım kötüde,diğerleri naptı 3 senedir,bunlar gidince Levent KIZIL filan mı aday olacak başkanlığada haberimiz yok. Bırakın abi şu siyaset yalamalığını herkes işine baksın. Taraftarı soğuttunuz bıktırdınız artık. Ne geldiyse siyaset yüzünden geldi zaten BURSASPORUMUN başına.

  66
  7
  1. @Mudanyali yorumuna yanıt olarak

   O zaman Emin Adanur da Bursa Belediye Başkanı’na saygısızlık yapmayacaktı. Alinur Başkan affeder mi böyle ergen hareketleri? Hemen cezayı keser. Vekesti de. Bugün itibarıyla bu yönetimin bileti kesilmiş ve kongre için geri sayım başlamıştır.

   6
   24
 5. Şu tepkikerin yarisi degil çeğreğini bölükbaşına ve digerlerine yapsaydiniz biz simdi bu durumda olmazdik. Biz istifa derken siz kulede bize kufur edip bizi susturmaya calistiniz neden. İzmirde itiraf ettigin senelik kulupten aldigin para icin neden belediyede 2 saat calisip maas aldigin icin neden texasli bi cok kisi belediye otoparkinda calistigi icin. Kusura bakmayin ama sizde masum degilsiniz sizinkide tartisilir.

  63
  4
  1. @Alper yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor hafızan yok konuşuyosun. Bu konuşmanın çeyreği değil, 10 katını Bölükbaşı’na yaptı. Bölükbaşı’nın indirildiği kongrede mikrofona çıkıp adama resmen siz hırsızsınız. Takımın a… kodunuz. s.. tirin gidin dedi. Bölükbaşı ve oğlu bu lafları duyunca Selim’in üzerine yürüdü. Aç Youtube’a bak. Herşey var orda. Ama siz Emin Bey’in bot’ları, Bursaspor hafızanız olmadığı için Selim sadece Emin’e konuşmuştur sanıyonuz. Geçmişe dönük Bursaspor biginiz yok. İlginiz yok. Astranot gibisiniz amk. Uçuyonuz. Bişeyden haberiniz yok.

   10
   11
 6. Bundan önceki rezil, kepaze, beş para etmez yönetimlere de aynı şeyleri neden söylemedin. Belediye ile birlikte takımı bu hale getirenler şimdi neredeler? Sen onlara tek birşey demedi . Biz tribünde yönetime sesimizi çıkarmaya çalışırken sen susturmaya çalışıyordun. Bu yönetim size el açmadı herhalde ki en başından beri karşıydın.

  58
  6
 7. 3 ay öncesine kadar sen demiyormuydun BURSASPORA başkan bulamıyoruz diye. Adamlar son 10 yılın en iyi yönetimi bırakın kardeşim köstek olmayı destek verin hem takıma hem yönetime. Diğerleri geldide ne oldu Türkiyenin 5.büyük klübü elektrik borçlarını ödeyemdi diye bal ligindeki adamların diline düştük.

  51
  3
  1. @YasinBS yorumuna yanıt olarak

   Çorba bitti çorba yönetimin arkasındayız senin gibiler istenmiyor bu kulüpte arkadaş ben bunların neler yaptığını iyi bilirim bedava otobüs tahsis edilirdi bu ve çetesi parayla koltuk satarlardı seneleredir bu zihniyet yüzünden bu haldeyiz bu.adamın hiç bir uyarısını dikkate dahi almayın boş adamlar bunlar

   46
   3
 8. Tamam arkadaş dediklerin iyide daha dune kadar aday bile çıkmıyordu klubun otobüsüne bile haciz geliyordu bu dik söylemler icin daha erken bu yönetim gitse ne olacak gelen yada gelemeyen daha fa batiracak.Biraz sabır…

  44
  1
 9. Selim iyisin hoşsun da rahmetli Yazıcıdan sonra kimler geldi hep gördük kimseye bu kadar erken laf söylemeye başlamadınız anlamadım tamam Mustafa Er olayında suçlu o ama başka ne var bizim bilmediğimiz ne dönüyor adam t.d. getiriyor kimse beğenmiyor napsın mourinho yu mu getirsin

  41
  2
 10. Bu ne ya kim bu adamda kongreye git diyor be adam çekin elinizi bu kulüpten kulübü yok ederken neredeydin çorba kesildi bunlar yüzünden bu kulüp bu halde bu adamı kimse dikkate almasın alinurun adamı bunlar haddini bilecekler kimsin sen bu kulube başkan çıkmadı ne cabuk unuttunuz yazıklar olsun kulübü akp nin şubesi yaptınız yeter ardık

  33
  2
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Tribünde “maç seyretmeye mi geldiniz, dönün arkanızı” diyerek taraftarı ve takımı coşturan Paşa Selim’in edeceği laflar değil yukarıda okuduklarım. Selim çok değişmiş…

   4
   1
 11. İşte bu kardeş olay bu ya siyaset yüzünden Bursaspordan soğudu millet, takım ne hallere geldi. Tebrik ederim..Saygılarımla

  16
  2
 12. Bursa’mızın başına ne geldiyse seninle aynı zihniyetlilerin yüzünden geldi. Bi bırakın şu işleri birader bi sus artık…

  16
 13. Vay bee. Erkan Kamat ne tahtayı açabildi ne de Bursaspor’a gram katkı koyabildi. Ona ağzını açma, gel daha yeni seçilmiş yönetimi istifaya davet et. Kusura bakma! Senin zerre kadar bile Bursaspor’u umursadığını düşünmüyorum. Eliniz sopalı, meydan boş. Devir sizin devriniz…

  15
  1
 14. Bu adamın haber olması bile sacmalik..kim bu ya ? Ne sıfatla birilerini arıyor? Bursaspor a kac paralık faydası var ?

  13
  1
 15. Selim kardeş üç kuruşluk itibarın var onuda yerbir etme bu konuşmaların yeri henüz değil daha ligin başı öbürkülere yıllarca sabrettiniz dur bakalım hem başka adam kim kim gelecek senin yapacağın tam destek olması lazım.

  11
  1. @Yavru timsah yorumuna yanıt olarak

   Selim iyi bir Bursasporlu olabilir , bende 40 senedir Bursasporluyum , ne olacak şimdi bende çıkıp o gitsin bu kalsın mı diyeyim , kardeşim sen taraftarsan gidersin tribünde takımı desteklersin , olmadı Körüstandan yediğin gibi tekmeyi yersin ama senin haddine mi başkana seçime git demek , kimin uşağısınız siz , kimin ağzıyla konuşuyorsunuz , geçen sene Kamat kendini yaydı protokolde başka ne yaptı bu kulübü bir adım ileriye götürmek için , adamlar öyle ya da böyle çabalıyorlar ve bu kulübü bir yere getirmeye çalışıyorlar , sen ve tayfan ve sahiplarin gölge etmeyin yeter , bi çekilin kardeşim artık yıllardır kanını emdiğiniz bu takımdan.

   7
   2
 16. Selim kardeşim şu an BURSASPOR için en haırlı yol mevcut yönetimi yanlışlarında yapcı olarak ikaz etmek,doğru işlerinde de destekleyip teşvik etmektir.
  Ne güzel demişsin 4 antrenör gitti,bu yönetimde gitsin.Emin kardeşimi,Bşk.Hayretdin kardeşimi doğru işlere yönlendirmek şart.O nun içinde menejerlerden ya doğru ve işini gereği gibi yapanlarla amma kesinlikle futbol sorumlusu bir heyet oluşturulmaldır.Asgari 3 kişiden oluşacak bu heyet transferi,altyapıdan gelen gençleri maksimum değerlendirmek ve takıma fayda sağlayacak şekilde oynamalrını sağlamaktır.
  Hoca ve teknik ekip haricinde bu heyet mental,sorunlarında çözüm üreten bir fonksiyon ifa ederse inanın arzu edilen başarıya ulaşırız.

  7
  5
 17. Bence yönetimin tek hatası kaliteli hoca seçmeden transfer yapması oldu .
  Kalitesiz ve tecrübesiz hoca getirmekte tuzu biberi oldu

  7
  1
 18. Kısacası yazık oldu emin kardeşimize yav druz bir sportif direktör bulsaydın şimdi farklı şeyler gorurduk

 19. Ulan en çok parayı belediye vericek herşeyini o karsilicak stadini kampını sonra siyaset olucak ne faydamız var salmaktan başka bu amigo dediğiniz adam cebinizden çıkartır hepinizi siyaset miş siz yapıyorsunuz burda siyaset traşçılarrr adam doğru söylüyor istifa etmeliler çorbacı diyorsunuz adanurun yani yanındakilere bakın bakalım corbaciinin kralı hepsi tirubuncu nasıl olcak BBB kadar taş düşsün kafanıza

  3
  18
  1. @Uçk yorumuna yanıt olarak

   Senin ve senin gibi belediyeden nemalanan, o hala bitirilememiş stadyuma harcanan yada harcandığı söylenen! haram 500 milyon paralar kadar taş düşsün kafanıza

 20. PAŞA SELİM 2 KELİMEYİ BİR ARAYI GETİREMEZSİN 4LE 4Ü ÇARP DESEK TIKANIR KALIRSIN NEYİN MALİ DENETLEMESİNİ YAPIYOSUN SEN 35 YILDIR BURSASPOR CAMİASINDA OLMAN SANA NE YÖNETİCİLİK VASFI VERİR NE MUHASEBECİLİK MESLEĞİNİ VERİR NE MALİ MÜŞAVİR YAPAR HADDİNİ BİLMEK SANA DAHA ÇOK FAYDA SAĞLAR VERMİŞLER ELİNE MİKROFONU KONUŞ BABAM KONUŞ DİLİN KEMİĞİ YOK KONUŞ PAŞA KONUŞ PAŞA DEDİK DİYE YAKINDA DEVLETİDE DENETLER.. PAŞA SELİM DEĞİL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SELİM

 21. İnşallah bir alt lige düşmeyiz….ettiğim dua ya bakın….birgün gelipte bu hale düşeceğimizi rüyamda görsem inanmazdım..

 22. bu yönetim olmasaydı bugün hâlâ”yok mu bir adam gibi yönetim, transfer tahtasını actiracak?”diye feryat figan ediyorduk.bu yıl bu ligde ancak kalırız,ama iş yapmaya çalışanların moralini bozmazsak seneye döneriz süper lige

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu