Selim Kurtulan’dan Ali Ay’a büyük tepki!

Bursaspor'un en büyük taraftar grubu Teksas'ın tribün liderlerinden Selim Kurtulan genel kurulda söz aldı.

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulunda söz alan Selim Kurtulan‘ın konuşması şöyle: “Takımı küme düşürdüler, YeşilBursa’yı, voleybolu kapattılar. Mesut Bakkal’a 7 maç için 1.5 trilyon para verdiler. Otobüs icraya verildi. Kulübün tesislerinin elektrikleri kesildi. Bursaspor Tv kapandı, personel maaşları verilmedi. Artık “usta oldum” dedi çırak çıktı. Ali Ay ve saz arkadaşları nerede? Bir Sezer Sezgin‘i ayırıyorum. Basket takımını da şampiyon yaptı işte gerçek Bursasporlu budur.

Diğerleri nerede soruyorum Bursaspor‘a düşmanlık yapacağım diyen başkan seçsek bu kadar düşmanlık yapamaz. Ben hakkımı Ali Ay ve yönetimine helal etmiyorum. 68 trilyonluk çek kesti kendisine, yazık günah değil mi? Biz Ali Ay’ı 5 kişi mahkemeye verdik. Mesut Başkan buraya çıkacaksın, bizim açtığımız davanın arkasında olacaksın, eğer bu davayı geri çekersen bu kongre üyeleri sana da hakkını helal etmez. Kimsenin adamı olmadık kimsenin adamı olmayacağız biz Bursasporluyuz.

Nerede bu Bursa‘da ekmek yiyen para kazanan insanlar niye sahip çıkmıyorlar, Mestan‘ı da tebrik ediyorum, bu zor günde transfer tahtasını kaldıracağım dedi bende hayırlı olsun dedim. Kendisine yok mu başka aday olacak insan, bari bu saatten sonra bu kulübe destek çıkın da bu sene çıkalım sonra da nasıl düştük 10 sene önce şampiyon olduk inşallah gene çıkar şampiyon oluruz.”

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Çakma mafya babaları nerde ? Gören var mı ? Her seçim dönemi karabatak gibi bir gözüküp bir kayboluyorlardı yine aynısı oldu ! Bu cesaretinden dolayı mesut başkanı kutlamak gerek ! Hiçbir baskıya boyun eğmedi bunca maddi sıkıntılara rağmen Bursaspor dibi görmüşken ateşten gömleği giydi valla bravo ! İnanıyorsan başarırsın…Biz de Olumlu havayı dağıtmayalım destek olalım !

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Selım denen arkadasın tribunden elını cekmesi lazım yıllardır somurduler 3 yıl sesı cıkmadı sımdi konuşuyor artık yenılık lazım dırılmek lazım

   48
   85
   1. @Engo yorumuna yanıt olarak

    3 senedir sesi çıkmadı mı? Ayıp be kardeşim adam önceki kongrede neler dediğini görmedin mi bilip bilmeden yorum yapmayalım.

    7
    2
 1. 3..Sezon dur Nerede idiniz be kardeş. Geç kalmadınız mı ??? Atı alan üsküdarı geçti. Takımı düşürdüler. Üstümüzde ölü toprağı vardı. .. Şimdi mi AKLIMIZ BAŞIMIZA GELDİ……??????

  75
  40
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   3 senedir. Aklı nerdeymış cıkmış sımdi show yapıyor 3 yıldır nıye protesto olmadı tribunlerde neden sesleri çıkmadı ıs bıtınce. Cıkıp ordan konuşuyor. Bıraksın laf

   34
   27
   1. @Engo yorumuna yanıt olarak

    Bu adam senelerdir konuşuyor bugün başlamadı konuşmaya, daha geçen seneki seçimde bu adama oy vermeyin dedi fakat kendini dinletemedi onu dinlemeyenler bursaspor un bu halde olmasının sebebidir.

    3
    6
    1. @1963 yorumuna yanıt olarak

     Evet hiç susmadı selimin sayesinde federasyon a çok kötü tezahurat sebebiyle ödediğimiz cezaların faturası selime kesilmeli hakem maça başlamadan küfür sonra hakem sana niye kötü karar verfi sen hakem olsan ne verirdin bu tip amigolar kim oluyorlar maça parayla mı giriyorlar hepsi beleşci bize rahmetli YAŞAR gibi amigo lazım nerde o günler selimler izlesin geçmişi tribünler nasıldı bölünme varmıydı geçmişi bırakaşım şapka önümüzde yeni başkana hayırlı olsun herkes elini taşın altına koysun üçmilyonluk şehir kampanya yapılsın hesab açılsın biz koçaman BURSASPORUZ HAYDİ BURSA EL ELE

   2. @Engo yorumuna yanıt olarak

    Sen geçen sezon yapılan kongrede divanda selimin konuşmalarını hiç mi takip etmedin ne zaman susmuş selim yiğidi öldür hakkını ver texas tek handikap biletsiz giriş ve çakma ürün onun haricinde birde son sene çok fazla kavga çıkıyor tribünde buda aile ile gidenleri soğutuyor tribünden

    4
    5
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Siz değilmiydiniz SATILMIŞ AMİGO DİYE BAĞIRAN ??? Paşa Selim doğruları söylediğinde ıslıkladınız yuhaladınız. Şimdi bu adama bok atma hakkın yok senin.

   50
   16
   1. @Dertli yorumuna yanıt olarak

    Dertli kardeş. . Söylüyor diyorsunda icraat varmı ??? Perde arkasında dönen dolapları biliyormusun ??? Ben BURSASPOR u 1974 yılından beri takip ediyorum. .. Hem içeride hem de deplasmanda. .. Sen takip ediyorsunda yalnız konuşuyorsun. Hani icraat var mı?

    12
    26
 2. Bizim derdimiz de bir kaderimiz de birken, biz nasıl oldu da birbirimize düşman olmayı becerdik? Bölündük, parçalandık,biz kimlerin oyununa geldik?

  44
  1
 3. Tam bir kolpaci 3 senedir neredeydiniz Texas trubununden bir defa Ali ay istifa tezahüratı duymadık neden çünkü Ali ay mamanizi veriyordu şimdi çıkmış Ali aya sallıyor bu kongreden bir gün önce Ali ay Selime mamasını verseydi konuşur muydu sizce? Bence artık bu Texas Dallas geçelim bunları.

  29
  29
  1. @Melih1 yorumuna yanıt olarak

   Bu adam her doğruyu söylediğinde ıslıkladınız yuhaladınız şimdi çıkmış bu adama bok atıyorsunuz. 3 senedir konuşuyor adam 3 senedir. Sen herhalde hiç maç takio etmiuorsun. Maç sonlarında bağırdılar yönetim istifa diyr. He şimdi diceksin maç sonu desen ne işe yarar. 90 dk boyunca SAHADA BURSASPORU desteklediler.

   14
   13
   1. @Cahilsiniz yorumuna yanıt olarak

    Bu adam bir tribün lideri çıkmış kongrede ahkam kesiyor klubu ne kadar ellerinde tuttuklarinin göstergesi Sen hiç gördün mü diğer kulüplerin divanında çıkıp amigo konuşma yapsin.Bursaspor bu corbacilardan kurtulmadigi sürece bı halt olmaz

    6
    2
   2. @Cahilsiniz yorumuna yanıt olarak

    Yıllardır maçlara gıderım teksas boyle degıldı 3 yıldır boyle oldu ne duzgun destek vardı ne protesto 3 yıldır bu şekılde yönetimi istifaya cagırmadılar bıle kımse masal anlatmasın son 10 dakıka bagırmaya başladılar. O da son 3 maçta 4 maçta kımse kusura bakmasın kardeşler selım dedınız adam turk metal sendıka başkanının resmını actılar hanı sıyaset yoktu o resim için kımden ne aldılar acıklasınlar kımse kimseyi kandırmasın teksas bıtmıştir

    10
 4. Yine düştük bu sefer kime düşman olalım selim sen seç? Goztepeye mi? Trabzon’a mi? Galatasaraya mi? ne de olsa bu düşmanlık edebiyatı size çok yarıyor Texas bununla üstünden iyi prim yapıyor

  25
  23
 5. Bence selimde ali ay la gitsin ondan ne lider nede taraftar olur viz olmazsak selim kim bizi kullanıyor ordanda çıkıyor konusma yapuyor esasinda biz tribün lideri olduğunu zanneden selime hakkımızı helal.etmiyoruz

  15
  11
 6. Sonunuz geldi artık. Üzerinizde rizesporun altayın karşıyaka ın ahı var. Yeni Bursaspor kurulana kadar beter olun

  7
  27

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu