Selim Kurtulan “İbrahim Yazıcı’ya küfür ettiler!”

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu (Burküp)'ün YouTube hesabından yaptığı canlı yayına katılan Selim Kurtulan dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

İbrahim Yazıcı Bursaspor için cezaevine kadar gitti, hangi Bursasporlu gitti mahkemesine? Soruyorum tüm Bursa‘ya soruyorum hangi Bursasporlu gitti ziyaretine?  Şampiyon yapan adama Bursa‘da küfür edildi ya, adam kulübü borçsuz bırakıp gitti. Biz bunları ibra etmedik de ne oldu ? Recep geldi Körüstan‘ın davalarını kapattı, Ali geldi Recep‘in davalarını kapattı, Mesut geldi Ali‘nin davalarını kapattı, Kamat geldi Mesut‘un davasını kapattı. Kulüp şikayet etmezse kapanır, çünkü kulübü soyarlar.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   adam niye haklı ibraim yazıcıya,ertugrul saglama, vs vs vs kufür eden türbün degilmi yuhluyan türbün degilmi nesi haklı selimin esas bela bursasporun basına onlar gurup liderleri.küfürden 8 futbolcu parası ödemedimi bu külüp nesi haklı.bursaspor şampiyon oldu bursa ve bursaspor taraftarı küme düstü sampiyon olamadı istanbul takımlarına büyük takım niye diyolar.baska bir habere yazdım yorum 3 büyükler 10 aydır para ödemiyolar hangi topcu federasyona gitti gitmez niye külüp büyük taraftarı büyük.bizde herkez hoca herkez yönetici.nesi haklı herkez menfaat pesinde.

  2. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Hatalardan ders çıkarmayıp, bile bile aynı hataları tekrarlamak ”aptallıktır”…!!!
   Böyle gelmiş böyle gidiyor ! Derhal şirketleşilmeli kulüp halka arz edilmelidir tek kurtuluş reçetesi bu !
   Bırakın kayyum gelsin bu işleri temizlesin…!
   Biricik Bursasporumuz daha fazla zarar görmesin ! Başka BURSASPOR yok !

  3. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Adam sonuna kadar doğru söylemiş, bu adama küfür ettiler yuhaladılar ama stadyumu yerinde yapmayan herkezi kandıran adama seslerini çıkarmadılar neden çünkü belediyede işe aldılar. Ertuğrul sağlamı yuhaladılar batallaya saldırdılar. sonra ali ay yönetimine girdiler, ali ay arkasında seçim çalışması yaptılar. malum dernek başkan yardımcısı çıkıp özür bile dilemediler. bunları söyleyen insanlara saldırdılar. esas sorun bu zihniyette 2 deplasman yapınca en büyük Bursasporlu bu arkadaşlar oluyor.

   17
   3
 1. BÖLÜKBAŞI NI İBRA ETMEDİK DE NE OLDU??? AV.KONURALP YEŞİL GİTTİ MAHKEMEDE AKLADI..SONRA??? BU AV.KONURALP YEŞİL MESUT MESTAN IN 2.BAŞKANI OLDU…. KISACASSI SON DÖNEM YÖNETENLERİN HEPSİ SEN ,BEN,O YANİ BİZİM ÇOCUKLAR..HİÇ BİRİNİN DİĞERİNDEN FARKI YOK..YÖNETİMLER BİRBİRİNİN DEVAMI NİTELİĞİNDE..

  61
 2. sevgili selim, biz de zaten bu küfür edenleri merak ediyoruz.
  konumun gereği kulübe yakın, hatta içinde sayılabilecek biri olarak şu 3 soruya bu sitede cevap verirsen herkes dostunu-düşmanını daha yakından tanımış olacak.
  1- İbrahim Yazıcı’yı kimler istifaya davet etti, ültimatomlar verdi, protesto amaçlı tribünleri boşalttı? (2.500 ortalama)
  2-büyük kulüp olma yolunda rahmetli Yazıcıdan sonra gelen ve belki de ikinci bir şans olan Şenol Güneş’in o ilklerin ve enlerin takımını Paso ligi ligi protesto bahanesiyle rakipleri karşısında kimler yalnız bıraktı? (4 bin ortalama)
  3- tam 10 yıldır futbolcularına hakaret edenler, onları saha da ağlatanlar, bunlarla da yetinmeyip dövenler, TRİBÜNLER DEĞİLSE KİM???

  46
  1
  1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

   kardeşim bu çok bilmiş, trübün liderleri 2009-2010 sezon başında niye manisasporla sezon açılışı yapıldı diye, PROTESTO etmişlerdi. Son 6 yılda Tribünlerden başla, yönetim kuruluna kadar tamamı sorumludur….

   11
   1
 3. Sen iyi bir örnek değilsin.bu takımın bir amigoya ihtiyacı yok trübün grubuna da. Bu takımı karşılıksız seven yüz binler var çorbacıya gerek yok

  38
  6
 4. Adam görevini yapmış. Şampiyon yapmış. . Kimse ye el avuç açmamış . Küfür etmek ne demek yaa. ..Minnet duymak bu mudur. ?? Ah de vefa bu mudur. ?? ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN. .

  31
 5. mesut mestanla birlikte aday olmaya çalışan Hayri Yazıcıya mestanın siyasi ağababaları engel olurken Hayri yazıcının arkasında kim durdu. kim destek verdi. tam aksine mestanı şak şakladınız. hayri yazıcı adayımızdır deyip siyasi ağababalarını kim karşısına aldı. şimdi kalkmışsınız atıp tutuyorsunuz. mestan siyasi ağababalarını araya koyup hayri yazıcının aday olmasını engellemek için baskı kurarken aklınız neredeydi. tam aksine mestan yazacak destan diye şak şakladınız. benim gibi bir avuç taraftar mestana karşşı çıkarken gel sen başkan ol o zaman diye ağız dolusu hakaretler ederken aklınız neredeydi. şimdi kalkmış şikayet ediyorsunuz. hadi ordan be. biraz vizyonunuz olsun.

  22
  2
 6. Bursaspor üzerinden nemalanmak yönetim-taraftar grubu gözeken bir takım kişilerce meslek olmuş.BURSASPOR için insanlar koşa koşa maça gelkşirdi.Sonra alkol-uyuşturucu alanların çöreklendiği,takımına destek olmaktan başka gayesi olmayan o aile-çekirdek taraftar staddan kaçtı.

  Bir kurumun idaresinde sorun varsa onun çözüm yeri öncelikle GENEL KURULLARDIR.Eğer buradada çözüm olunmuyor ve yanlışlar olduğunu görüp,belegelendiriyorsanız YARGI YOLUNA GİDERSİNİZ.
  Entrika-tehditlerin olduğu yerde asla huzur olmaz ve o bünyede uzun yaşamaaaaz.

  Her kim ki Bursa ve Bursasporu seviyorsa doğru olmalı.hakka saygılı olmalı.hukuk yolundan yürümeli

  16
  1
 7. tam aksine şampiyon başkan yazıcının kulüpten kovduğu adam mestanı getirtip kulübe başkan yaptınız. 3 sezon şampiyon takımı kümede kalmaya oynatıp ama kulübe para veriyor diye 1060 delegeniz ali ayı şak şaklarken aklınız neredeydi. ge.in bu ucuz kahramanlıkları geçin.

  13
  1
 8. BURSASTORE’A KALİTELİ VE SADE ÜRÜN ÇIKARTIN LÜTFEN. HER YERDE GİYİLEBİLİR SADELİKTE VE ŞIKLIKTA OLSUN OLSUN Kİ ALALIM BU ZOR DURUMDA KULÜBE MADDİ DESTEK SAĞLAYALIM

  13
 9. Küme düştüğümüz sene Ali Ay istifa diye bağırdım diye oğlum yaşında bi grup serseri üzerime çullandı kale arkasında.
  Amigoymuş, taraftarmış, başkan yada yöneticiymiş,
  48 yaşındayım ve Bursasporumu karşılıksız sevenler hariç hepiniz aynı b.kun lacivertisiniz.

  13
 10. ibrahim yazıcı’dan sonrası yalan.
  Ve Selim’in bu söylediklerine %100 katılıyorum çünkü doğruları söylemiş.
  Şampiyon başkan Yazıcı’dan sonra her gelen onun bıraktığı mirası yedi, yetmedi hep birlikte küme düşürdüler.
  Herşeye rağmen temiz bir sayfa açmalı, geçmişte yaşananlardan ders çıkartarak geleceğe bakmalıyız.

  12
  2
 11. 1985 yer Atatürk stadı gol Beyhan tuliphan Türkiye kupası şampiyonuz ben oradayım yıl 2010 yer yine Atatürk stadı Türkiye şampiyonuyuz ben yine oradayım . Yani karsiliksiz sevdik enteikasiz sevdik. Biz amigo Yaşar’ın üçlü cektirmesini amigo fikonun alkislatmasini ardilesin sahaya atlamarini musfata abimizin bir sağ bir sola koşup takıma taktik vermesini sevdik. Ne oldu bize kim doğru kim yanlış bunu bile anlayamıyoruz . Yeni değerlerimiz var vakifkoyumuz var Türkiye’nin gündemindeyiz hala nelerle uğraşıyoruz . Tek bir Bursa var tek bir Bursaspor var yapılması gerekeni yapalım. Laik olduğumuz sekilde verelim mücadelemizi. Bırakalım artık boş yapmayi yapmamız gereken Bursasporumuza karşılıksız sahip çıkmaktır.

 12. sevgili Bursasporlular ,Bursaspor da aslında herşey o kadar çok ve net ki geçmişde yapılan yanlışların hepsinde aslında aynı kişiler var (yönetimsel olarak da-taraftar ve grupları olarak da-duayyenler ve siyasiler olarak da) lütfen kimse sen benden daha az çok suçlusun diye birbirine çamur atmasın çare mi öncelik sevgi saygı olacak sonra dürüstlük,adalet hak hakkaniyet sahip çıkma ,çok çalışmak ,planlı bilgili insanları getirmek .

 13. İşin kötüsü yazıcı yönetimi 150m tl borç ile bıraktı ve kanıtına bakmak isteyen erkan Körüstan başkan seçildiği kongrede yazıcı yönetimi mali sorumlusunun açıklamasına bakabilirler…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu