Seleznyov’dan Bursaspor açıklaması

Bursaspor'un eski golcülerinden Yevhen Seleznyov, Türkiye'deki futbol kariyerinde yaşadıklarını Fanatik Gazetesi'nden Samet Çayır'a anlattı.

Bursaspor’da forma giydikten sonra ülkesine geri dönen Ukraynalı eski golcünün Samet Çayır ile yaptığı röportajda Bursaspor ile ilgili olan ifadeleri şöyle;

Eski kulübün Bursaspor da zor bir durumda. Onlar hakkında düşüncelerin neler? Sence nasıl bir çözüm bulabilirler?

“Şu anda kötü bir durumdalar. Bursa’da çok güzel anılarım oldu. Tam olarak maddi problemin neden kaynaklandığını bilmiyorum ancak onlar için en iyisini diliyorum. Bursaspor’un taraftarları harika. Teksas grubu 10 numara.

İbrahim Üzülmez de bana çok yardımcı olmuştu. Bana güvenip forma verdiği için ona çok saygı duyuyorum.”

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @DjOzgur yorumuna yanıt olarak

    Orda bile oynayamaz. Yaş oldu Günde 2 büyük Votka, bu saatten sonra Kiyev Devlet Hastanesi Acil servis önünde sarışın fıstık hemşirelerle beraber tek kale oynar.

    5
    2
   1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

    Adam bizden sonra başka takımda oynamadıysa diye yazmış , yani tahtayı açmaya gerek olmadan oynayabilir. Örneğin Özer Hurmacı gibi yani .

    3
    2
 1. Seleznov çok karakterli bir oyuncuydu.Son derece cömertti.Gittiği her mekanda iyi bahşiş bırakırdı.İnşallah birgün yolu düşer.

  16
  4
 2. Alinur Aktaş ve AKP yi anlarımda MHP ne alaka ben hiç bir zaman görmedim MHP’li bir yöneticinin Bursaspor hakkında eylem veya demeç verdiği açıklada bilelim bakalım

  8
  3
  1. @Gemlik li yorumuna yanıt olarak

   Devlet Bahçeli’nin açıklamaları var artı sizin Teksas emir alıyor siyasilerden kurban seçiyorlar ama rezil oldular amatöre düşecekler

   4
   5
  2. @Gemlik li yorumuna yanıt olarak

   Laf olsun torba dolsun diye meseleyi karıştırma bitiren akepe ve rahmetli başkandan sonra gelen tayfadan onlar alayı yargılanma bursanın borcu kalmaz zaten.

   7
   3
 3. Kubilay denilen avarele değilde llk 11 de her maç kozumuz olarak bu adama şans verseydik. 4 yıl önce süper ligdeydik.

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu