Seleznov’a 3. kez Covid-19 testi!

Yeşil Beyazlılar'da takımdan bir ismin üçüncü kez teste tabi tutulduğu öğrenildi.

Gıda zehirlenmesi nedeniyle bir süredir tedavisine evde devam edilen Yevgen Seleznov dün tesislere gelerek testten geçti. Ukraynalı futbolcuya takımdan ayrı olarak hastalığı döneminde Kovid-19 testi yapıldığı bildirildi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BU SENE İNŞALLAH SÜPER LİGE ÇIKARIZ DAHA SONRA BU ARKADAŞA VERMİŞ OLDUĞU HİZMETİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİP YOLUMUZU AYIRMAMIZ LAZIM İYİ GOLCÜ OLABİLİR ANCAK AYAKTA DURACAK HALİ YOK SÜPER LİGDE ÇOK ZORLANIR.

  10
  2
 2. instagramda görüyoruz sürekli geziyor yönetim bütün takımı tesislere kapamalı hem oyuncular için de en iyisi bu

  4
  1
 3. Bir insan salt futbolcu olması sebebiyle üçüncü kez -elimizde kısıtlı sayıda olan- Covid-19 testine girmemeli. Ben sıradan bir insanım ve şikayetlerim var diyelim, bu testten yaptırmak istiyorum diyelim bu kadar kolay mı yaptırabiliyorum? Hayır.

  2
  7
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Ads baskani canı sıkıldığında 10 dkde sonuç veren testleri arkadaşlarıyla eğlencesine kullanırken sesiniz çıksaydı keşke renkdas bu adam hep bursasporla uğraşıyor adamın hatasında biz sesimizi çıkarmassak kim cikaricak mavi eşşekler mi yoksa yalakalri mi?

   6
   3
   1. @yucel yorumuna yanıt olarak

    Ben ne anlatıyorum sen ne anlıyorsun ve anlatıyorsun?! İzah etmeye çalıştığım şeyi başka noktalara çekmeden geniş perspektifte değerlendirebilseydin böyle düşünmezdin.

    1
    5
    1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

     Adamın hatasına ses etmeyip çok nadir olan 10 dkde sonuc veren teskere bişey demedin de 1 günde herkesin alabileceği testlere laf ediyosun geniş perspektif bakamıyorum belki ama senin nereden baktığını da anlamadım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu