Seleznov “Takımım için her şeyimi verdim”

Bursaspor'un Ukraynalı golcüsü Yevgen Seleznov Osmanlıspor galibiyetini katıldığı AS TV'nin canlı yayınında değerlendirdi. Yenik duruma düşmelerine rağmen küme düşme hattında yer alan rakipleri karşısında çok önemli bir galibiyet aldıklarına vurgu yapan deneyimli krampon, Eskişehirspor yenilgisini telafi ettiklerini söyledi.

Deneyimli futbolcu, “Bugün çok önemli bir üç puan aldık. Bugün üç puan almak iyi oynamaktan çok daha önemliydi. Çünkü bir önceki hafta yenilmiştik ve bu maçı kesin kazanmamız gerekiyordu. İlkyarı için orta düzeyde iyiydik diyebilirim ama ikinci yarıda iyi oynadık ve kazanmayı başardık.” diye konuştu.

HERKES GOL ATMAMI BEKLİYOR

Seleznov, maçta gol atmamasıyla ilgili olarak da “Her maçta gol atmam elbette mümkün değil. Herkes benden gol atmamı bekliyor, ben de gol atmak istiyorum ve bu benim işim. Futbolda her maçta gol atılacağına dair bir kural yok. Bazen atıp, bazen atamıyorsunuz. Ancak bugün ben tüm bünyemle sahadaydım. Takımım için her şeyimi verdim. Ve bu benim için çok önemli. Futbolda her şey var. Bazen çok iyi-sindir bazen de kötü. Bazen gol atarsın bazen de atamazsın. Ve bugün kimse çıkıp ‘Seleznov bu maçta sahaya yüzde yüzünü vermedi, yumuşak oynadı’ diyemez. Ben bugün takım için her şeyimi vermeyi denedim” dedi.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Eskişehir maçının telafisi Osmanlı maçı değil be reis, Erzurum’u yeneceksin ki o maç telafi olsun.

    54
  2. SELO sen işini yapan bir profesyonelsin.Kariyerine laf etmek haddimize asla değil.Senden bir taraftar olarak arkadaşlarına da zeki davranıp rakibi aklende tahrip etmelerini sağlayınız.Birde ofsaytlara düşmemeye daha dikkatli ol.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu