Seleznov “Manyak gibiler, çılgın gibiler”

Yevgen Seleznov kalan 6 haftalık periyotta seyircisiz oynamaları hakkında, "Bence taraftarsız futbol futbol değildir" dedi. Ukraynalı golcü Yeşil Beyazlı tribünlere de "Ben böyle bir taraftar görmedim. Manyak gibiler çılgın gibiler onları çok seviyorum" sözleriyle seslendi.

Timsah‘ın Ukraynalı futbolcusu Yeşil Beyazlı taraftarları kendine has üslubu ile değerlendirdi.

Bursasporlu Yevgen Seleznov koronavirüs salgını sonrası ilk kez konuştu. Kulüp televizyonuna açıklamada bulunan Ukraynalı golcü, yaşadığı süreci değerlendirdi. Seleznov, “Bütün dünyada aynı durum vardı. Herkesin idmanlara devam etmekten dolayı mutlu olduğunu düşünüyorum. Tek bir sorun var o da taraftar yok. Bence taraftarsız futbol, futbol değildir. Bu süreçte sadece evde kaldım. Sınırlar kapalıydı bir yere gidemedim. Arada at bindim. Çünkü sürekli evde kalmak kötü bir şey. İdmanlara sakatlıkla döndüm. Herhalde sadece ben karantinada sakatlandım. Karantina sürecinde futbol oynamaya çalışırken ayak parmağımı kırdım. O yüzden sakatlıkla döndüm” ifadelerini kullandı.

Kalan 6 maçın kendileri için taşıdığı önemi bildiklerini ifade eden Seleznov, “Herkes 6 haftanın öneminin farkında. Ben kendi içimde ilk 3 maçı kazanırsak şampiyon olacağımıza inanıyorum. Ama ilk önce bunu gerçekleştirmemiz lazım. Ama önümüzde de zorluklar var. Şimdi Keçiören ile oynayacağız ve sentetik sahaları var. Ben en son sentetik sahada 5 sene önce oynamıştım. Tabii ki ilk önce bunu gerçekleştirmemiz lazım. Havalar da çok sıcak” dedi. Bursasporlu taraftarlarla arasındaki bağın kuvvetine değinen Ukraynalı futbolcu Yeşil-beyazlılar‘a seslendi. Seleznov, “Taraftarı çok seviyorum. Ben böyle bir taraftar görmedim. Manyak gibiler, çılgın gibiler. Onları çok seviyorum” diye konuştu.

ATAK OYUNCULARI 10 NUMARA

Bursaspor‘da özellikle atak oyuncularının on numara olduğunu söyleyebilirim. Başka takımda bu kadar atak kadrosu iyi bir takım görmedim. Son 4-5 maçta bir şey oldu. Bir özgüven sorunu yaşadık. Belki de taraftarın olmamasıyla ilgili. Ama şu an karantina bize iyi geldi. Maçlar başladığında sezon başıymış gibi yüksek motive ile başlayacağız.”

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Erim yorumuna yanıt olarak

      Sen İnsallah golleri at ben evde tribun yapip, golden sonra 10 sira asagida kendimi bulurum. Ama yanarim orjinal sporting lisbon atkim vardi, gol olunca yandaki caktirmadan indra gandi yapip kacti. Gitti guzelim atki ama olsun Fenere son dakkada cakmistik değer ?

  1. Ayak parmağını kırmış normal 4-6 hafta futbol vs oynamazsan iyileşme süreci, bazı insanlarda daha uzun çekebilir!, yani bir şanssızlık daha işimiz iyice zorlaştı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu