Seleznov kurtarıcı oldu

Ligin ilk yarısında Bursaspor, 49 kez oyuncu değişikliğine başvurdu. Kulübeden en fazla oyuna dahil olan oyuncu Yevgen Seleznov, 10 maçta 'kurtarıcı' olarak görev aldı.

Ukraynalı golcünün dışında Ramazan Keskin 7 kez, Ali Akman da 6 kez oyuna sonradan dahil olan isimler oldu.

Kubilay Kanatsızkuş ve Igor ise 7’şer maçta oyundan alınırken, ligin ilk yarısında en fazla oyundan alınan isimler olarak dikkat çekti.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kubilay,Kapacak çok kaçırdı, bu kadar kaçırmasa 2. dik… İbo golcü,bitirici antrenör bulması lazım. Hatta Ali Akman kupada acayip bi gol kaçırdı, bunlara hergün 1 saat extra golcülük çalıştırmak lazım. adm yoksa seleznov göstersin.

  33
  1
 2. Aynen katılıyorum.İbrahim hocanın yakın arkadaşlarından Nihat Kahveci ve İlhan Mansız bu görev için en uygun aday bence.Türk futboluna damga vurmuş 2 isimden biri gelirse Seleznov ve Ali Akman daha çok gol atarak bizi süper lige taşır.

  13
  3
 3. Bursaspor sevdalıları bir çok kesim takım içinde ki oyuncuları hep eleştiri var beğenmemek var Allah aşkına sahi biz nerde oynuyoruz tamam elbete ki şu an takımda ki oyunculardan 5 tanesi anca Bursaspor a yakışan oyunmcu ama lütfen bir bakın 450 milyar borcu olan,tff1.liginde 8 bin ortalmaya oynayan tirbün mozaği gitmiş hep aynı tirbüncü abileri olan maça bedava girmaya çalışan basın mensuplarının çoğu maça dahi gelmeyen çöküş içinde olan bir camiayız siz neyin kasını yaşıyorsunuz hep sosyal medya taraftarı olduk.
  Lütfen şunları soralım kendimize
  1-Üye misi2-Maça geliyor musun,3-forma ,atkı aldın mı?4-farklı siyasi görüşte ki hatta farklı dinde ki Bursaspor lu ile golden sonra kuçaklaşabilitor musun?5-zafer mahalle ile mollaarap-muradiye ,hisarlı birlikte mi maç seyrediyoruz 6-iş bilenleri mi menfeati mi önde tutuyoruz7-sevgi mi kumar mı (iddia mı)

  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu