Seleznov idmana çıktı

Keçiörengücü maçının sonrasında çocuğunun hastalığı gerekçesiyle kimseye haber vermeden ülkesine giden Yevhen Seleznov Bursa'yla döndü.

Önceki gece Ukrayna‘dan Türkiye‘ye gelen golcü futbolcu dün de takımla birlikte çalışmalara yeniden başladı.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ulan bursa hakimiyet !! Daha gecen gun yönetimden izin alarak gitti diyodun. Karaktersiz olmayin ulan yandaş misiniz HAİN MİSİNİZ siz ne ayaksiniz ???

  102
  1. @Inadina yorumuna yanıt olarak

   @Inadina hocam haklısın gerçekten ben de okur okumaz farklı bir kaynaktan mı okumuştum diğer haberi diye tereddütte kaldım bir an. Daha evvelsi gün yönetimden ve Yalçın hocadan izin alarak gittiğini yazmışlardı şimdi ise resmen sansasyonel olacak şekilde izinsiz, başına buyruk gitti, geldi diye haber yapılmış. Yapacağınız haberciliğin…

   10
  2. @Inadina yorumuna yanıt olarak

   Yerel medyamız konusunda kafam net değil.
   Bana göre ya futbolu bilmiyorlar, ya da bursasporlu değiller.
   Sözde kurumsallığı savunuyorlar ancak futbolu günlük skorlar ve performanslar üzerinden yorumluyorlar.
   Bu büyük çelişki.

   Taraftar mevcut medyanın etkisinde. İlk düğme yanlış iliklendiğinde diğerlerinin onu takip etmesi misali bakış açıları yanlış. Tamamen sonuca odaklı ve de çok sabırsızlar.

   Yönetimlere gelince, aklı başında olan donanımlı insanlar mevcut medya ve taraftar profilinin hakim olduğu ortamda ortaya çıkmıyorlar. Çünkü olası iki kötü sonuçta başlarına ne geleceğini çok iyi biliyorlar.

   10
  3. @Inadina yorumuna yanıt olarak

   SAYIN MESUT BAŞKAN ve SAYIN YALÇIN HOCA BU ADAMIN SORUNU NEYSE ÇOK ÇABUK BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜN ZATEN TAKIM İTE KAKA GİDİYOR SELEZNOV,DAN EN KISA ZAMANDA BUTAKIM FAYDALANMALI ÇÜNKÜ TAKIMIN BU FUTBOLCUYA İHTİYACI VAR. ACELE EDİN YOKSA EN BÜYÜK ZARARI BURSASPOR GÖRECEK

   12
   3
 2. Acaba Seleznov maç başı oynadığı süreye göre para alıyor ve oynatılmıyor? bilmiyoruz bir tane daha bilmediğimiz konu! çok şey gibi ama gazeteler onlarıda araştırmaz “NEDEN” -3 Puanı Almışız Sonra Açıklanacakmış 2 Ay Oldu Bile! Herşey Gizli Saklı Sanki Gizlilik Belgesi Damgası Var Üstünde! -6 Gelebilirmiş Oda FİFA birşey göndermemiş vs diye umut sezon sonu vs olabilirmiş eğer 6 Milyon Yoksa Demekki Oda Kapıda Bekliyor-Bir yere Not Edin dünkü kur ile Borç $77 Milyon Dolar Geriye Bakarsak Başkan Yazıcı Borcu Kızıl vs’den $19 Dan Alıp “$72 Milyon Dolara Çıkarmış” Şampiyonlar Şamiyonu Borç Onun İçin Kumpas vs Demişlerdi Ama Söz Konusu $60-70 Milyon Dolar Bindirmişler O Borç Okumuş Zaten Canımıza! sonrası Erkan Körustan, Recep Bölükbaşı $112 Milyon Dolara çıkarmışlar Ali Ay döneminde En iyi Futbolcularımızı kaybettik ve Süperlig’den Düştük borç masraflar şimdi Mestan döneminde $77 milyon dolara düştü ama kasa boş satacak bir kaç gelecek vaad eden Burak Ali Akman vs dışında birşey kalmadı kamburu vurmuşlar kimisi arabadan helikoptere binmiş holding olmuş vs Bursaspor ise bomboş kalmış ha birde $77 Milyon Dolar Borç!.”Neden” sadece 26,000 yardım mesajı atıldı diye sorguluyorlar çünkü Bursaspor’lunun Güveni Kalmadı gelen çarpmış giden çarpmış kim güvenirde para verir?
  Eğer Sadece Borcu Takıp Gitti Diye Düşünüyorsanız Oda Yanlış Çünkü Bursaspor’un Çok Büyük Gelirleri Vardı ve Nerede Nereye Gittiği Belli Deği Milyar Dolarlara Yakın Bu Borç Sadece Gelirlerin Giderleri Karşılamaması Miktarı Yani Hesap Verilmiyen $77 Milyon Dollar Ne Olduğu Bilinmeyen $500 Milyon Dolar Belki!

  13
  5
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Geçen gün Hakan Dinçtürk’ün açıkladığı rakamlara göre en çok borçlandırma %46 ile Erkan Körüstan
   ve %40 ile Recep Bölükbaşı dönemlerine aittir.
   İbrahim Yazıcı dönemine ait borçlandırma yüksek değildir.
   Şampiyon olduğumuzdan dolayı futbolculara şampiyonluk primi verilmesi ,futbolcuların aldıkları yıllık paraların yaklaşık 2 katına çıkarılması ve Atatürk stadının kapasitesinin artırılması için inşaat masrafları ,kapalı tribünün giydirilmesi ,yeni skorbord masrafları nedenlerinden arttığını düşünüyorum. Rahmetli para yönetimini iyi yapıyordu. %100 borçlandırsaydı bile belki de bir daha göremeyeceğimiz şampiyonluk için değmezmiydi ?

  2. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Bir halt işlendiyse bunda yönetimler, medya ve Tribünler olarak herkesin suçu var.
   Bir kulübü kulüp.
   Camiayı camia yapan, YÖNETİM, MEDYA VE TARAFTARDAN OLUŞAN ÜÇLÜ SAC AYAĞIDIR.
   Maalesef Bursa’da bu üçlü sac-ayağının hiçbiri yere sağlam oturmuyor.
   En acısı da oturacak gibi durmuyor.

 3. Büyük duyumcu ali yıldırım gelmemiş mi daha ? Hani tek taraflı feshetmişti bu pehlivan?
  Bursaspora en büyük zararı tarih boyu malesef kendi taraftarı verdi.
  Neden bahsettiğimden anlamayan arkadaşlar, hakan dinçtürk sponsor oldu haberinin altına bakabilir

 4. eksi 6 puan çok çok büyük başkanın açıklamalarından benim anladığım kesin gibi. geçmiş olsun kocaelispor gibi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

  3
  2
 5. Şimdi seyircilerin bir kısmı diyecek ki Seleznov neden ilk onbir de olmuyor.
  Ben de soruyorum.
  Olmalı mı.
  Milli aralarda yok,geçtiğimiz günlerde özel sebeplerden dolayı ülkesine gitmiş.
  En az beş altı antrenman kaçırmış.
  İzinli izinsiz tamamen kulüple alakalı bir durum.
  Sezon başı kampı da olmamış.
  Şimdi Yalçın hoca bu arkadaşımızı nasıl ilk onbir e yazacak.
  Diyelim ki yazdı Kubilay a haksızlık olmayacak mı.
  Seleznov ancak devre arası kampının tamamını iyi degerlendirebilirse direkt oynayabilir.
  Aksi durumda Bursaspor un santraforu Kubilaydir.
  Saygılarımla.

  3
  4
 6. O Sevimsiz Herif.Sözde Basın MensubuAynı Zamanda Mixer Özelliği Olan.Zat ı Muhterem. Orada Oldukça…Böyle saçma Sapan Haberler Sürekli Olur.

  1. @Yaşlı Kurt yorumuna yanıt olarak

   Tarık Çapçı’dan mı bahsediyonuz? Sevimsiz. olarak. Gözlerinin etrafındaki mor halkalar falan olan ve hiç gülmeyen Frankeştayn kılıklı abimiz

 7. ACABA AMAÇ KULÜBÜ AMATÖRE KADAR DÜŞÜRÜP BORÇLARI SIFIRLAMAK VE GAZİŞEHİR GİBİ MESELA BURSA ULUDAĞ SPORU KURMAK MIDIR NE????

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu