Seleznov extra yaptı

Bursaspor'da teknik direktör İbrahim Üzülmez tarafından ilk 11'e monte edilen Yevhen Seleznov takım arkadaşlarından iki gün geç katıldığı Antalya kampında ekstra yaparak geri dönüyor.

Ukraynalı futbolcu mevcut programın yanı sıra kendisi de takımdan ayrı yaptığı antrenmanlarla form tutmaya özen gösterdi. İkinci yarıda İbrahim Üzülmez‘in en önemli kozlarından biri konumundaki Yevhen Seleznov günde iki saati bulan salon antrenmanlarıyla hazır hale gelmeye çalıştı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @saim keskin yorumuna yanıt olarak

   Ah ulan Yalçın Koşukavak. Senin yapçağın hocalığın ben var ya. Yarım sezonunu yedin gül gibi adamın. Ve sonunda kendi başını yedin. Şu herifi baştan beri oynatsan, şu an lider durumdaydık. Bok var sanki o Kubilay’da.

   21
   1
 1. Şu adamda hayvansı bir oyun zekası var, soğuk ülkelerinde azmi eklenince çok ilginç bir karakter meydana geliyor, örnek almamız lazım böylelerini.

  33
  2
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Yanlış anlamayın ama soğuk ülkelerde din ve siyaset gibi kavramlar futbolun içerisine karıştırılmıyor, o yüzden futbolcular kafa olarak rahat oynuyor. Sadece azim değil yani.

   10
   6
   1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

    Bravo ne Renktaşım…o ülkelerde, gavur olarak andımız yerlerde, adalet da fazla önem veriyorlar… yeminler olsun

    2
    3
   2. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

    Bravo Renktaşım. Bahsetin ülkelerde, gavur olarak andımız yerlerde, bali Adalet var ,ve da fazla önem veriyorlar.

    O yüzden ülkemizde ilerleme olmaz tabiki.

    4
    3
 2. Defalarca Ukrayna milli takım formasını giymiş, 1 kez uefa kupasını kazanmış, 3 kez Ukrayna ligi şampiyonluğu yaşamış, 1 kez Türkiye kusası şampiyonluğu yaşamış, 3 kez Ukrayna kupası şampiyonluğu yaşamış, 3 kez Ukrayna ligi gol kralı olmuş ve 2 kez İngiltere premier ligi 2. gol kralı olmuş bu adamı oynatmayan Yalçın Koşukavak’a en derinden hürmetlerimi gönderiyorum.

  26
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu