Seleznov eşiyle aktivitede

Korona günlerinin keyfini en çok Bursaspor’un Ukraynalı yıldızı Yevgen Seleznov çıkarıyor… 34 yaşındaki futbolcu kez de Türk ata sporlarına merak sardı.

Bursaspor’un Ukraynalı golcüsü Yevgen Seleznov, bir yandan bireysel antrenmanlarını gerçekleştirirken, bir yandan da farklı aktiviteler yaparak günlerini geçiriyor.

1 ayı aşkın süredir futboldan uzak kalan Ukraynalı golcü, son olarak Türk ata sporlarına merak saldı.

Önceki gün eşiyle birlikte at binmeye giden tecrübeli futbolcu, ardından geleneksel okçuluk faaliyetlerinde de hünerlerini sergiledi.

34 yaşındaki futbolcu her iki aktivitede de yetenekli olduğunu gösterdi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adam bursalı olma yolunda emin adımlar author
  Şehri sahiplenmesi çok güzel keşke bu adamdan
  Sezon başında da böyle faydalansaydık
  Şimdi şampiyonluk naraları atıyoduk hep birlikte.

  34
 2. İyi eğlenceler Seleznov. .. Maçlar başlayınca sana hiç bir şey mazeret olamaz .. Olmamalı. .. Çık sahaya at goller ini sevindir taraftar ları çıkın bir üst lige. .. Ondan sonra bizler eğlenelim çünkü bizler de hakkettik ..

  21
  1. @Atçı yorumuna yanıt olarak

   Kardeş başka birisinin hanımına ( yengeninde maşallah ı var ) gözüyle bakılmaz. .. Ayıp tır …. Bizim kültürümüzde böyle bir laf yoktur. . UNUTMA. .. NE EKERSEN ONU BİÇERSİN. .. KUSURA BAKMA. .

   20
   2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu