Seleznov “Bunun acısını çıkartacağım!”

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde çalışmalarını sürdüren Bursaspor'da Seleznov'un hırsı dikkat çekiyor.

Lige verilen arada sadece evde idmanlar yapabildiğini, Özlüce Tesisleri‘nde çalışma hevesini rahatsızlığı nedeniyle tam yaşayamadığını ifade eden Seleznov “Ligin kalan haftaları tatil edilmeseydi şimdi Süper Lig‘de neler yapabileceğini eğimizin planlarını yapıyor olacaktık. Futboldan çok uzun bir süre ayrı kaldık. Ben tribünlerin gol diye ayağa kalkmasını çok özledim. Maçlarımızda taraftarımız olmayacak ama televizyon başında bizim taraftarımızı gollerimiz ile coşturacağız. Bizimkiler televizyondan sevinmeye alışkın değiller ama bu senelik böyle olsun. Ben maçlarda bunun acısını çıkartacağım. dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 26 Maçta 11 Gol 2-3 Asist Yapmış ve sadece 60% oyuna girme başlama istatistik ile etrafındakiler bu adam kadar birşeyler yapsaydı belki birinci olurduk ama malesef hepsi sakat çıktı!

  56
  4
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   35 yaşındaki bir futbolcunun aynı tempoyla 90 dk. oynaması çok zor. Zaten bu yüzden girdiği ikili mücadelelerin neredeyse yarısında kendisini yere bırakıyor.

   6
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu