Seleznov “Artık bundan sonra…”

Bursaspor'un Ukraynalı golcüsü Yevgen Seleznov deplasman galibiyetini yorumladı.

Yevgen Seleznov alınan galibiyetten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederken, “4 haftadır yaşadığımız puan kayıplarından sonra deplasmanda aldığımız bu 3 puan çok önemliydi. Galibiyete ulaştığımız için çok mutluyuz. Artık bundan sonraki maçlar için çalışmaya başlayacağız” dedi.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ben AItay’ı tutuyorum ama,Bursaspor’u da Super Iig’de görmek isterim,çünki Bursaspor’suz bir Super Lig düşünemiyorum,Bursaspor’suz Super Ligin tadı tuzu olmuyor,Bak AItay’ım Bursaspor’Ia
    2-2 Berâber’e kaldı,ilk yarı AItay’ın Şovunu seyrettim,ikinci yarı Bursaspor’un şovunu seyrettim,Her iki taraf’ta maç’ı 3-2 kazana bitirdi ama maçın hakkı berâberIik’ti,inşâ AIIâh her iki takım’da önümüzdeki sezon Super Lig’de de oynar’Iar da ben’de Şöyle bi keyif’Ie maç’ı izlerim.

    23
  2. Yorumunu beğendim ama ofsayttan attıgınız gölü unutmayalım. En az 2 mt var. Hakemin gözü önünde. Bende Altay düşmanı değilim. İzmir takımı deyince aklıma Altay kulübü gelir. Ama malesef İzmir’de çok takım var ve sizin destekçiniz bölünüyor. Yazık oluyor. Bursaspor’a oynadığınız futbolu oynayın kesin çıkarsız. Senin dileğinde inşallah olur.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu