Selçuk Şahin “Şampiyonluk istiyoruz”

Yeşil-beyazlı takımın kaptanı Selçuk Şahin camiaya mesaj yolladı.

Bursaspor ile şampiyonluk isteyen kaptan Selçuk Şahin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda, “Şampiyonluk hikayemiz kaldığı yerden devam edecek. Yeniden zirveye… Hedefe koşuyoruz… Şampiyonluk istiyoruz” diye görüş belirtti. Yeşil-beyazlı taraftar, takıma güvendiklerini belirten, kaptan Selçuk’a şampiyonluk yolunda başarı dileğinde bulundu.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hafta sonu seyircisiz oynanan Süperlig maçlarında gördük bu iş gazeteler demeçler ve sözler ile olmıyacak çıkıp çok iyi oynayıp çatır çatır maç kazanman gerekiyor , Galatasaray ,Beşiktaş ismi vs varmış karşı takımı etkilelemiyor!

  23
  2
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   ya, aslında haklısın ama, röportaj da, demeçlerde bu işin bir parçası ve gerçeği.
   bırakalım, futbolcularımız kendilerini her ortamda rahatlıkla ifade etsinler.
   bence gerek saha içi, gerekse sahanın dışında onları sevdiğimizi ve onlara güvendiğimizi gösterip, hissettirsek performansları çok daha artacaktır diye düşünüyorum.
   sonuçta bizim gibi karşılıksız olmasa da, onlarda işleri gereği en az bizim kadar kazanmayı isteyecekler, ve istiyorlardır da…

  2. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   8 Taş’a da fena koydular bu hafta İstanbul’da. Bu yoruma ben de aynen katılıyorum ve bu hafta Keçiören’e büyük havalarla gidip, ters kepçe dönmemizden çok korkuyorum. Allah vermeye öyle bir sonuç olursa herşey biter.

   10
   1
 2. O zaman çıkın şampiyonluk isteyen takımın oyuncuları gibi oynayın. Maçlar seyircisiz olduğu için artık her takım herkesi içeride dışarıda yenebilir. Aman dikkat.

 3. VALLA BİZLERDE EN AZ SİZİN KADAR İSTİYORUZ. *AYNASI İŞTİR KİŞİNİN, LAFA BAKILMAZ* DEMİŞ ATALARIMIZ. TOP SİZDE

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu