Selçuk Şahin isyan etti!

Bursaspor kaptanı Selçuk Şahin’den maçların ertelenmemesine tepki gösterdi.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Coronavirüs bahanesiyle dünyayı tekrar şekillendiriyorlar kanısındayım ! E ticaret – bitcoin sanal paralar – uzaktan eğiitm – uzaktan çalışma vs. yöntemler ile network ticaretin önünü açıyorlar ! Ülkelerin ekonomilerini çökertip devletleri ve halkları kredi & faiz girdabına sokacaklar ! Düğmeye basıldı sistem tıkır tıkır işliyor ! Oyuna gelmeyin ! Çalışmaya üretmeye sosyal ilişkilere devam edin…Kişisel hijyen düzenli ve sağlıklı beslenmenizi de ihmal etmeyin ! Bu sıradan bir grip vakası herkesin hayatında defalarca kez yaşadığı bir durum ! Üst akılın korku ve panik havasına kapılmayın hayatınıza devam edin arkadaşlar !
   Sağlıklı günler…

   22
   13
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Bu kadar cahil olmayı nasıl başarabiliyorsun ? Her insanın hayatında yaşadığı grip vakasıymış. Hangi grip vakasında bir günde 300 tane insan öldü ? Aynı cahillik seviyesinde olanlar da bu kendini bilmez çok mantıklı bir şey söylüyormuş gibi beğenmişler. Sizin gibi mantıksız ve cahil insanlar sosyalleşip virüsü yaymasın diye her şey belli bir süreliğine kapandı. Siz sosyalleşmeye devam edin. Doğal seleksiyon diye bir şey var sonuçta. Hastane köşelerinde ciğeriniz patlarcasına öksürürken de bu kadar rahat olur musunuz acaba ? Kendinize ve diğer insanlara saygınız yok bari ailenize saygınız olsun. Sizin kadar cahillerinde bunu düşünmesini beklemek ahmaklık olur.

    4
    2
  2. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Neye göre haklı. Hepimiz işimize gidiyoruz. Onların bizden farklı özelliği nedir. İşlerine gitmeyecekler. Herkes gibi onlarda işini yapsın. Karar veriliyorsa da komple herkesle aynı zamanda alınsın karar. Hep özel muamele görecekler ne güzel iş.

   23
   7
 1. selçuk bizde hala çalısıyoruz kardesim be mecburuz eve ekmek goturmek zorundayız cıkıp 2 saat top oynamayı abartmayın kaldıkı gelip gectıgınız her yer dezenfekte edılıyor….biz nabalım fabrıkalarda hergun aynı ortamda gıyınıp soyunma aynı yemekhane ortak kullanım servis vb……..

  50
  3
  1. @umay16 yorumuna yanıt olarak

   Aynen… üsteki seyircisiz…hem antrenman lar devamlı gördünüz insanlara , çok abartıcı olmuş.
   Tabi saha içinde yürüyen adamdan ne beklersin .

 2. Bizde hala işe gidiyoruz kardeşim. Topunu oyna diyeceğim de seni hala takımda tutmaları da ilginç. Bence sen tatik gibi çık git birşey derlerse taraftar öyle dedi dersin.

  10
  2
 3. Aslında çok kolay bir çözüm yolu var.Neden birlik olamıyorlar!
  Tüm profesyonel liglerdeki takım kaptanları bir araya gelip topyekûn OYNAMIYORUZ diyecek ve ellerindeki topu Nihat’a verip çok istiyorsanız buyrun siz oynayın…Kazanacaklar bence

  7
  1
 4. LİĞLER TESCİL OLSUN AĞUSTOSTA YENİ SEZON BAŞLAR 21 TAKIM OLSA NE OLUR SÜPER LİĞ SMDALİ VAR DAHA ÖNCE OLMÜŞTU

  6
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu