Selçuk Şahin “116 adet Bursaspor forması alarak…”

Bursaspor Takım Kaptanı Selçuk Şahin sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Takımı için 116 forma aldığını ifade eden Kaptan Selçuk Şahin “Bursa çok güzel bir şehir ve bu şehirde futbol çok önemli… Geçen sezon yaşanan talihsizlikten sonra Bursa şehri ayağa kalkmalı ve takımını sonuna kadar desteklemeli… Bütün Bursalıların özellikle çok önemli olduğunu düşündüğüm şehrin ileri gelenlerinin ve dinamiklerinin görev alma zamanı. Ben bu büyük camianın kaptanı olarak, 116 forma alarak kulübüme katkı sağlayıp, herkesi desteğe çağırıyorum. Aldığım bu 116 formayı da Bursa‘nın çeşitli okullarında öğrencilere dağıtacağımı bilmenizi isterim. Haydi Bursa…” ifadelerini kullandı.”

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Helal kaptan adamsın bence seni alarak en iyi işlerden birini yaptık geçen yıl gençlerbirliğinin kaptanıydın şampiyon oldunuz bu senede bize nasip etsin

   14
   1
  2. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Helal olsun sana selçuk ! Geçen sene gençlerbirliğini süperlige taşıyan kaptandın umarım bu sene de bizi çıkarırsın…! Hepinize başarılar !!!

   87
   1
  3. @Metin yorumuna yanıt olarak

   YILLARCA BURSASPORUN EKMEĞİNİ YEMİŞ VE BURSA SPOR SAYESİNDE İYİ YERLERE GELMİŞ BİRÇOK FUTBOLCU BİLE ,2 GÜN ÖNCE BU KULÜBE GELEN SELÇUK ŞAHİN KADAR BURSAYI VE BURSA SPORU SAHİPLENMEDİLER ,, BRAVO SELÇUK KARDEŞİM

   93
 1. Helal olsun adama.Daha uc gun once imza atti.Bursaliyim diyenlerin yapamadigini yapti.bursa daki fabrikalar 200 -300 er forma alip personeline dagitsa yeter.

  92
 2. Aslında bunu yaparken challange olarak bi kampanya başlatılacaktı selçuk özere özer kubilaya derken bütün futbolcular forma alıcaktı çok iyi olurdu ama takdire şayan bi olay kaptanlığını belli etti adam??

  56
 3. Böyle bir hareket karşısında insan hem çok seviniyor hemde çok üzülüyor. Daha takıma yeni katılmış birinin böyle duyarlı davranması mükemmel bir hareket ama aynı duyarlılığı selçuk kardeşimden daha çok göstermesi gerekenler var bu şehirde,onlar trende ihtiyara yer vermek istemeyen ergen tipler gibi kafalarını başka yöne çevirsin veya uyku modu takılsınlar bakalım. İnşallah bir gün bu şehrin takımı hakkını alır onlardan

  28
 4. Örnek bir hareket, bu hareket çığ gibi büyümeli
  Spor, siyaset, iş adamları tarafından daha da desteklenmeli
  SMS- KOMBİNE-FORMA kampanyaları ile
  HEDEF 1 MİLYON SMS- 100 BİN FORMA- 30 BİN KOMBİNE olmalı
  Buradan gelecek olan 30-35 MİLYON TL gibi meblağ ile
  Bu sezon ödemeleridaha rahat yapılabilir, Süper lige çıkıldığı taktirde de
  Gelirlerin artması ile kulüp daha rahat nefes alacaktır.

 5. Keşke daha erken gelseydin. Transferini ilk duyduğumda kadronun kişilikli oturaklı olacağını anlamıştım. Tunceliden boş adam çıkmaz helal sana.

 6. MESUT MESTAN
  EYLÜLDE KONUŞACAĞIM DEDİN
  ŞİMDİ BU ARADA KONUŞMANIN ZAMANİ DEĞİLMİ
  OZLUCEDE SAKLANARAK NERELERE GELDİĞİMİZ ORTADA DEĞİLMİ
  SENİN PARAN OLMAYABİLİR
  BUNU ZATEN KABUL EDİYORUZ
  SENDEN ŞEFFAF OLMANI HERKESE KUCAK AÇMANİ
  HERKESİN KAPISINA GITMENI ISTIYORUZ
  BU ŞEHİRDEKİ ÖNYARGIYI KIRAMAZSAN
  ŞEHRİ BUTUNLESTİREMEZSEK
  BUNUN ALTİNDAN KALKAMAYIZ
  BUNU SENDE BİLİYORSUN
  SATILAN FUTBOLCU GELİRLERİ YLE
  BU LİG BİTMEZ
  BUNU SEN BİZDEN İYİ BİLİYORSUNDUR
  HESAP KİTAP SENDE ÇÜNKÜ
  MUTLAKA BISEYLER YAPMAK ZORUNDASİN

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu