Selçuk Erdoğan bitirdi

Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan, UEFA A Lisans kursunu tamamladı.

Geçtiğimiz sezonlarda yardımcı artnenörlük yapan Erdoğan, twitter hesabından yaptığı paylaşımda “5 yıl boyunca sabırla ve emekle beklediğim UEFA A Lisans kursunun 6 aylık sürecini sağlıklı bir şekilde tamamlıyorum. Sırada 2021 İngiltere Pro Lisans kursu var” ifadelerini kullandı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kendisini tanımıyorum.Çok azimli,zeki ve hırslı birine benziyor açıklamalarından.Bursasporun haklarını koruduğunu düşünüyorum.Yolu açık olsun.

  39
  1
   1. @antropolog yorumuna yanıt olarak

    Kendisimi ödüyor bu kursları vs yoksa Bursaspor’un kasasından çıkıyor? Bursaspor’un kasasını kendi Bankası gibi 10 senedir kullananlar artık tek tek temizlenmesi lazım biri çıkıpta acaba kulüp binalarında ne var ne yok listesini bile yaptımı? Duvardaki resimlerden tut milyonlarca lira harcanan diğer şeylere hala hepsi oradamı acaba?

    3
    11
  1. @Arnavutmesut yorumuna yanıt olarak

   Hee doğru. Bursaspor’un haklarını koruyo.. Geri geri. Aldığı çürük futbolcuların hepsinden komisyon langa. KAleci Onurcan piri, Antep’ten gelen o rezil sağ açık zenci, bir iki çöp stoper, bunların hepsinden indiragandi. YArısını da Samet’e gönderir. Ne de olsa gerçek hocası o. Samet getirdi onu bu göreve.

   2
   3
 2. Kendisimi ödüyor bu kursları vs yoksa Bursaspor’un kasasından çıkıyor? Bursaspor’un kasasını kendi Bankası gibi 10 senedir kullananlar artık tek tek temizlenmesi lazım biri çıkıpta acaba kulüp binalarında ne var ne yok listesini bile yaptımı? Duvardaki resimlerden tut milyonlarca lira harcanan diğer şeylere hala hepsi oradamı acaba?

  3
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu