Selçuk arkadaşlarını uyardı

Yeşil-beyazlı takımda kaptan Selçuk Şahin'in takım arkadaşlarından rehavete kapılmamalarını istediği öğrenildi.

Bu dönemde herkesin formunu korumasını isteyen Selçuk Şahin‘in maçların oynanma ihtimalinin ağırlık kazanması üzerine; “Rehavete kapılmadan biz hazırlığımızı yapmaya devam edelim. Kalan 6 final maçımızı kazanarak takımımızı Süper Lig‘e çıkaralım. Bu dönemi hepimiz iyi geçirelim.” dediği ifade edildi. Selçuk Şahin’in ayrıca oyuncu arkadaşlarından en azından birkaç gün konsantrasyonun dağılmaması adına medyaya demeç vermelerini istediği de kaydedildi. Yeşil-beyazlı kramponların kaptan Selçuk Şahin‘den gelen bu isteğe uyma sözü verdikleri kaydedildi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Baştan Başkan denen Mestan olmak üzere birkaç oyuncudan da duydugumuz kadarıyla liglerin tescil edilecegini inanıp şehri kulübü teknik heyet ve oyuncuları rehavete sokan gereksiz ve vizyonsuz demeçler verdiler.
    Biz sıradan bir halk ve Bursaspor sevdalısı olarak olaylara vizyonlu ve gerçekçi bir açıdan bakıp, spor hukukuna göre liglerin tescil degil iptal yada devamının mümkün oldugunu vizyonsuz Başkanımızın verdigi demecin altına bas bas bagırarak yazmıştık. 6 hafta dedigin müsabaka tffnin seçtigi 1 şehirde 3 günde bir oynanınca 18 günde sona erer, eger playoffa kalınırsa 2 maçta ordan oynanıp toplamda 8 maç ile 24 günde sona erer.
    Artık rehavete kapılmadan lige odaklanmalıyız, üzüntüm haklı çıkmak degil vizyonsuz bir Başkana sahip olmamızdır, umarım süperlig denen kapıdan içeri girer daha felaket günlerle karşı karşıya kalmayız.

    3
    6
  2. Son düzlükte tam destek ….Topcularda form tutsunlar bir zahmet….Şaka değil virüs acısını unutturun Bursamizda….Haydin bakiiiiim…???

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu