Şehidimizin eşinden duygulandıran paylaşım

Afrin Şehidimiz Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu'nun eşi Yasemin Çobanoğlu sosyal medya hesabı instagram'dan bir paylaşımda bulundu.

Eşinin kabrinin bulunduğu Hamitler Şehitliğinden fotoğraf paylaşan Yasemin ÇobanoğluTaner‘im, Şehidim, Bursaspor‘a ve Bursaspor formasına aşıktı. Bursaspor Kulübü‘nün Zeytin Dalı harekatı başladığında askerlerimize destek olmak için yaptırdıkları Zeytin Dalı armalı kulübün, futbolcuların ıslak imzalı ve arkasında şehidimin isminin yazılı olduğu formasını şahsıma bizzat hediye ettikleri için başta Ali Ay Beyefendi ve kulüp yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Onurla Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay Beyefendiden aldığım formayı koşarak Taner‘ime getirdim. Şehitlikte beni yalnız bırakmayan, Bursaspor‘a gönül vermiş, şehitlerine sahip çıkan taraftara da yanımda oldukları için minnettarım.” mesajını paylaştı.

 

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu acıları görünce futbol tamam boş iş.Bizim derdimiz dert değil.Kimin umrunda Kasımpaşa maçı.
  Şehidimizin ailesine Allah sabır versin.

  80
 2. Az evvel yaklaşık 50 yıl öncesi arkadaş olma güzelliğine kavuştuğum kıymetli dost,yaren kardeşim rahmeti rahmana kavuşmuş ve helallik vermeye gittim.
  ÖLÜMÜ ÖLDÜREN ŞİMDİYE KADAR İNSANOĞLUNDAN OLMAMIŞ.
  Amma ŞEHADETE NAİL OLANLAR ‘ÖLÜMSÜZDÜR,Onlar öldüklerinin farkına vardırılmazlar.
  NE MUTLU ŞEHADET ŞERBETİNİ İÇENE.NE MUTLU ŞEHİDİNİN KIYMETİNİ BİLİP EMANETİNE DEĞER VERENE
  NE MUTLU ŞEHİT VE GAZİLERİN EMANET ETTİKLERİ CENNET MİSALİ ŞU GÜZEL YURDUMDA KARDEŞÇE SEVİNİP-ÜZÜLENE.
  ALLAH YASEMİN KARDEŞİMİZE VE TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM ŞEHİT AİLELERİNE SABIRLAR VERSİN.ı

  27
 3. Bütün gelmiş ,geçmiş şehitlerimizin mekanı cennet olsun.Allah rahmet eylesin,Şehitlerimizin hakkı hiç zaman ödenmez ödenmeyecekte…Taner kardeşimizin mekanı cennet olsun yakınlarına, sevdiklerine sabır diliyorum.

  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu