Sedat Dursun sözleşmesini feshetti!

Bursaspor'da kadro dışı olan Sedat Dursun sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Bursaspor‘da disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan Sedat Dursun ve Serdar Özkan ikilisinden Serdar geçtiğimiz haftalarda sözleşmesini feshetmişti. Sedat Dursun 2 Aralık tarihinde sözleşmesini feshederken bu durum federasyonun resmi internet sitesinden de yayımlandı.

48 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. hadi bak işine kardeşim.bir maç oynamayınca küsüp sosyal medyadan atarlanacak futbolculara kalmadı bu takım.amatöre bile düşsen terketmeyecek ADAMlar lazım bize. ertuğrul var furkan emre var gereken kim olursa oynar. puyol diye şişirdik başımıza puyol oldu.

  97
  17
  1. @PMB yorumuna yanıt olarak

   Bence serdar sozlemeyi fesih edince bunu affetmek gerekliydi.en azından devre arasına kadar oda tahta açılacak da tabi.en azından genç ve bizden çıkan topçu.bu takım kimleri affetti zamanında.ozer denen futbolcu musvettesini bile affetti.

   9
   13
  2. @PMB yorumuna yanıt olarak

   Stoper yok ramazan şu an stoper oynuyor sedat gitti diye sevinenler sizin bursasporlulunuz nerede takım sürünüyor. Hala takılmışınız Mustafanın peşine. Ayıp ayıp takım ne hallere geldi.

   18
   16
  3. @PMB yorumuna yanıt olarak

   Sen bursasporluysan biz değiliz. Ulan takım stopersiz oynadı adam yokluğundan sen farkındamısın. Bu nasıl zihniyet ya bu nasıl takım sevmek. Siz takımı değil kişilerin peşindesiniz.. Ayıp ayıp

   18
   7
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Biz daha elektrik faturamizi ödeyemiyoruz.
   Kesin yeni dosyalar eklenecek borçlara.
   İnşallah başka takimda başarili olur. Bizde oynadiği dönemde bile beğenilmeyen bir oyuncuydu.
   Saygılar

   24
   3
 2. Geçen sezon Erzurum deplasmanı bu sezon Adana maçında Mehmet Akyüz adeta maymuna çevirmişti ondan sonra sosyal medyadan trip yap. O yaşta bu kadar kilo ve sıfır gelişme

  17
  7
 3. Rakipler hep korner kullanirken bizim oyuncular izliyor.
  Ceza sahamiza yapilan tüm ortalar kalemize gol giriyor.
  Bu kadar kafa vurma özürlü adami hiç bir arada görmemiştim

 4. Hocayı hemen mümkünse yönetimi sabah defedin gitsin ali piçi futbolcu olmuş amcası bursa bursaspor düşmanı yeğeninden ne bekliyorsunuz kapacak ta futbolcu olmuş haberimiz yok rezil yönetim rezil hoca rezil topçular işte bursasporun tanımı

  2
  1
 5. SÖZLEMELER İNİ FESH EDEN FUTBOLCULARA İYİ OLDU DİYORSANIZ.HEPİNİZ YANILIYORSUNUZ..TAKIMDA BAZI OYUNCULARI İSTEMEMEK HERKEZİN EN DOGAL HAKKI..SEN FUTBOLCUYU HEM KADRO DISI BIRAK,TRANSFER TAKSİTLERİNİ VERME,ADAMLAR SÖZLEŞMELERİNİ TEK TARAFLI FESH ETSİNLER..SATIŞ YAPABİLECEGİN BONSERVİSİNDEN PARA KAZANAMA,BİR DE SÖZLEŞME BİTİNCEYE KADAR BAŞKA TAKIMDA OYNARKEN BİLE PARASINI ÖDE ,AYRICA FUTBOL FEDERASYONUNA 2 ADET FAZLADAN DOSYA ACILSIN..ONDAN SONRA YÖNETİME AFERİ DE..BENDE AFERİ DEYENLERE AFERİN DİYORUM..ELEKTRİK BORCUNU ÖDEYEMEYEN YÖNETİMİ ALKIŞLA,PERSONEL MAASLARINI ÖDEMEYEN YÖNETİMİ ALKIŞLA,TRANSFER TAHTASINI AÇTIRAMAYAN YÖNETİMİ ALKIŞLA..BAKALM BİRDAHAK SENE BANKA ÖDEMELERİNİHANGİ YÖNETİM HANGİ PARAYLA YAPACAK..O ZAMAN O ALKIŞLAYANLARI GÖRECEM BEN..SANMAKİ BU GEÇLER ARASINDA SEZON SONIUNDA KALACAK FUTBOLCU VARMI DİYE..BAKIN GÖRÜN PARALARIN ALAMAYANLAR TEKER TEKER NASIL İFİRAR EDECK..ALKIŞLAYANLARI GÖRÜCEM O ZAMAN…..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu