Sedat “Bu ligin üzerindeyiz”

Haftalar sonra ligde kendisine ilk 11’de şans bulan Sedat Dursun "Bizim için çok önemli bir 3 puandı. Zirveyle mesafeyi açmamamız gerekiyordu. Bunun bilincindeydik" dedi.

Galibiyet için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Sedat Dursun, “Takım arkadaşlarımın ayaklarına sağlık. Güzel bir 3 puan olduğunu düşünüyorum, herkese armağan olsun. Bireysel hedefim takımda her zaman oynamak. Tabii ki herkes oynamak ister, ben de onlardan bir tanesiyim. Ama burada çok centilmence bir mücadele var. Hocamızın gelir gelmez bunun dengesini sağladığını düşünüyorum ki Allah yardım ediyor. Takım olarak hedefimiz buradan çıkmamız gerektiğini düşünüyoruz” açıklamasını yaptı.

BU LİGİN ÇOK ÜSTÜNDEYİZ

Stadyum ve taraftardan TFF 1’nci Lig’in çok üstünde olduklarının görüldüğünü vurgulayan Sedat Dursun, “Oyuncular olarak onun farkındayız. Herkes farkında. Allah bunu yaşatmayı insaşalah bize nasip eder” ifadelerini kullandı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. anıla diarraya veirlen şans sedata verileydi şimdiye adam puyol gibi olurdu. diarra tam bir bomba. her an penaltı yaptırabilecek gibi oynuyor. dangur dungur giriyor adama. sedat şimdiye kadar hep forma şansı bulsaydı şuançok farklı bir sedatı izliyor olurduk

  18
  4
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Diarra çok genç ve bana göre 2. Ligin çok açık ara en iyi stoperidir. Kendini geliştirirse çok çok önemli yerlere gelir üzerinde durulması gereken çok önemli bir oyuncu..

   17
   5
 2. Sedat evladım biraz daha dikkatli ve çevre kontrolü yaparak oynaman iyi olur.tecrüben arttıkça savruk oynamayı bırakacağına inanıyorum.Sen ve Diarra bu takımın inşaallah değişmez stoperleri olacaksınız.birde Rüştü sol stoper olarak fiziken ve oyun olarak kendini geliştirse çok iyi olacak.

 3. Topu oyuna sokarken telaş yapıyormuş kararsız kalıyormuş gibi hareketleri var sahada. Bunu biraz daha geliştirmesi gerekir. O zaman süper ligte de vazgeçilmezimiz olur..

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu