Scott Carson’da sona doğru!..

DEVRİM ÇETİN – Bursaspor, sözleşmesi yenilenmeyen Ivankov'un yerine West Bromwich'in kalecisi Scott Carson ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı. İngiliz kaleci önümüzdeki sezon büyük ölçüde yeşil beyazlı formayı giyecek. 

 

Scott Carson konusunda takımı West Bromwich ile büyük ölçüde anlaşmaya varan Bursaspor, kalecisini bu hafta için Türkiye'ye getirmeyi planlıyor.

 

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı ile transfer komitesinde yer alan Erkan Kamat'ın Scott Carson ile görüştüğü, Ertuğrul Sağlam'ın da bu transfere çok sıcak baktığı öğrenildi.

 

WHITTAKER İÇİN SON GÖRÜŞME Öte yandan İskoç oyuncu Steven Whittaker için Glasgow Rangers ile görüşmelerini sürdüren Bursaspor, başarılı defans oyuncusunun yüksek bonservis bedeli nedeniyle bu transferi henüz netliğe kavuşturamadı.

 

Hafta başında Türkiye'ye gelecek olan Glasgow Rangers yöneticileri ile masaya oturacak Bursasporlu yöneticiler, İskoç oyuncu için son teklifini yapacak.

 

Defans ve kaleci arayışlarını Ada'da sürdüren yeşil-beyazlılar, Fransa'dan da almayı planladığı 2 orta saha oyuncusu ile yabancı oyuncu transferine son noktayı koymayı planlıyor.

 

Kaynak:NtvSpor

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu