Saygı, özlem ve minnetle…

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. yıl dönümünde onu bir kez daha özlem, saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. yıl dönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Komutan, eşsiz devlet adamı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vatan uğruna canlarını hiç düşünmeden veren kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi, dava ve silah arkadaşlarını, İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet ve şükranla anıyoruz.

Bursasporluyuz.org

 

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Malazgirt te başlayıp bu gün e kadar şehit olanlardan ALLAH RAHMET EYLESİN. .. Bize TÜRK HALK ına TÜRKİYE CUMHURİYETİ ni bırakanlar dan . EZAN OKUNUYOR SA BAYRAĞIM DALGALANIYORSA HÜR YAŞIYORSAM. ALLAH MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ten ve SİLAH ARKADAŞ larından RAZI OLSUN. .. Sonuna kadar değil sonsuza kadar yaşayacak MUSTAFA KEMAL ATATÜRK .. YIKILMAYACAK YIKAMACAKSINIZ. .. BİZ LERE BU VATAN I BIRAKTINIZ. .. NUR LAR İÇİNDE YATIN. ..

  61
  13
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser.
    Atom Karınca
    Arkadaşımız bizleri yalnız bırakmaz.
    İşte gördük ki yine aramızda.
    Tüm hastalara acil şifalar dilerim.
    Nerede kalmıştık
    Atom Karınca.

    8
    2
    1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim biraz cık yoğun günler geçiriyorum. .. Bu sebeple yazılarınıza hemen cevap veremiyorum kusuruma bakmayın. . Kalpler imiz bir sevdamız bir. .. Sizlerle gurur duyuyorum renkdaşlarım. ..

    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Bu ülkeyi, bu şehri, bu takımı bu kulübü yedirmeyiz ! Türkiye’ de Bursaspor’ da ilelebet yaşayacaktır…
     Şartlar ne olursa olsun “Hep destek tam destek” !?

     9
     2
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   10 Kasım Mustafa Kemal’ in ölüm yıldönümünü değil, küllerimizden doğmayı, dirilişi yeniden hatırlatmaktır…!
   4 koldan yurdumuzu işgale kalkışan 7 düvele meydan okuyan ve büyük zaferlerle Türklerin tam bağımsızlığını ilan eden, yeni Türkiye’ nin kurucusu lider M. Kemal ATATÜRK’ tür…
   Bu vatanı bize yurt edinmemizi sağlayan bütün Şehitler’ e Allah rahmet eylesin…! Emanetiniz emanetimizdir !!

   21
   11
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser ve Atom Karınca kardeşlerim.
    Sizleri şahsen tanımıyorum fakat bu platform da ki yazı arkadaşlığımızdan büyük gurur duyuyorum.
    Bu önemli günde Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili ne güzel yazdınız.
    Sizleri tebrik ederim.
    Sağlıklı ve başarılı günler dilerim.
    Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk.
    Kalbimizdesin.

    13
    9
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   SAYIN ATOM KARINCA SİZİN YORUMUNUZU EKSİLEYİN HER KİMMSEE YA ( KAHPEDİR) YA ( ERMENİDİR ) YA ( YUNANDIR ) AMA ŞU BİR GERÇEKKİ ( VATAN HAİNİ ) OLDUĞU KESİNNDİR,TABİ BU YORUMU. YAANLIŞLIKLA EKSİLEMEDİYSE DİYECEĞİMM AMA ,,,BU YORUMDA YANLIŞLIKLA EKSİLENMEZ ,,,,,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE NE MUTLU AZERİYİM DİYENE NE MUUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE ( ALLAHIM) TÜRKÜ KORUSUN İNŞALLAH

   21
   11
 2. Türkiye Cumhuriyeti yaşasın….
  Mustafa Kemal paşa, mekanın cennet olsun..

  Seni hiç unutmayacağım…🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  37
  9
  1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Büyük önder.
   Mustafa Kemal Atatürk.
   Kalbimizdesin.
   Bu ülke sen ve silah arkadaşların sayesinde kuruldu.
   Bizlere emanet ettiğiniz bu vatan ilelebet var olacaktır.
   Bayrağımız göklerden inmeyecek bu topraklarda ezan sesleri hiç susmayacaktır.
   Rahat uyuyun.

   31
   6
 3. Posterlerin indirilir, heykellerine saldırılır veya yıkılır ama bizlere kazandırdığın düşüncelerin yok edilemez. Açtığın yolda gösterdiğin hedefe kandırılmadan başımız dik, onurla ilerleyeceğiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ndr bu kadar rahat yaşayaniliyorsak Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, şehitlerimiz sayesindedir. Teşekkürler…

  26
  9
 4. Türkiye yi Kuran geliştiren bir anda çağ atlatan Diktatörlük degil demokrasiyi seçen tek lider
  Ne yazık ki kendi milleti tarafından tam anlaşılamayan büyük lider bir gün seni tam anlayacağız ama bize zaman lazım senin bir saatte düşündüğünü biz ancak 100 yılda anlıyoruz..
  Mekanın cennet olsun rahat uyu biz her zaman izindeyiz…

  7
  8
  1. @AvRuPa TeXaS yorumuna yanıt olarak

   sadece bir örnek vericem …şapka takmayanların asılması diktatörlük değilmi? ve ortada şöyle bir gerçek var o ata sizin bildiğiniz de değil, gerçek Atatürk öldürülüp yerine bu geçirildi …atmıyorum bunu bizzat Atatürk ü görmüş bir kişinin torunu anlattı… bizim ata diye bildiğimiz ata değil yani.

   4
   12
   1. @TERSİNE DÜNYA yorumuna yanıt olarak

    Diktatör ararsan Hitler e bak pinoşete bak kim song bak.Ama ATATÜRK e bakma çünkü o diktatör değil di. Bana sana ona buna tam bağımsızlığı verdi. . Özgürlüğü verdi. . Daha neyi niye sorgularsın. ??? ATATÜRK ü gören görmüş olan binlerce insan var. . Sen hangi yalanların peşindesin. ??? Hesap günü geldiğinde Tersine dünya değil de gerçek dünya nın hesabını vereceksin. . Hani derler ya ( iki elim yakasında ) İşte o iki elim yakasında olanlar senin yakanda olacaktır. . Çünkü camilerin de namazını kılanlar ezan ı Şerif i okuyanlar var. .. HADİ SENDE ÖZGÜRCE NAMAZINI KIL KIL AMA İFTİRA ATMA. .. AMA MEZAR DA HESAP VERECEKSİN. .. TERSİNE DÜNYA MI. ?? DİYE. …

    1
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu