Savunmada kale gibi olacağım

Yeni sezon öncesi İhlas Haber Ajansı'na açıklamalarda bulunan Serdar Aziz, bu sene kendisinden beklentilerin bir kat daha arttığını ifade etti. Çalışmaların kısa bir süre önce başladığını hatırlatan Serdar, "Çok güzel ve uyumlu bir dönem geçiriyoruz. Hocalarımız bizim için faydalı olacak programları antrenmanlarda çalıştırıyorlar. İnşallah bende bu çalışma döneminde kendimi biraz daha geliştirmek istiyorum" diye konuştu.

 

"UEFA AVRUPA LİGİ'Nİ İPLE ÇEKİYORUM"

Bursaspor'un savunmasında genç yaşta forma şansı bulduğunu belirten Serdar, "Geçen sezon benim için çok iyi geçmişti. Bu sezon beklentilerin biraz daha arttığının farkındayım. Çok çalışmamız lazım. Hocamızın anlattıklarını iyi öğrenebilirsek, kendi bireysel yeteneklerimizi sahaya yansıtırsak bu sezon sahada çok iyi işler yaparız" şeklinde konuştu.

Her futbolcu gibi kendisininde UEFA Avrupa Ligi'nde forma giymek istediğini ifade eden Serdar Aziz, "Takım olarak bu şansı yakaladık. Şimdi antrenmanlarda iyi performans gösterip formayı kapmak istiyorum. UEFA Avrupa Ligi'ni bende iple çekiyorum. Geçen seneden edindiğimiz performans ile gruplara kalmak istiyoruz" dedi.

 

"TRANSFER SÖYLENTİLERİ KAFAMI KARIŞTIRMIYOR"

İsminin bir çok İstanbul takımıyla anılmasın hiç aldırış etmediğini söyleyen Serdar Aziz, "Ben her zaman Bursaspor'un bir parçası olduğumu üzerine basa basa söylüyorum. Her futbolcu gibi bana da gelen teklifler oluyor ama bunlar hiç aldırış etmiyorum. Ben profesyonel bir futbolcuyum ve en önemli kalbimde yatan takımda forma giyiyorum. Hiç bir transfer söylentisi ve teklif kafamı karıştırmıyor. Ben işimi yapıyorum" diye kaydetti.

Kamp döneminde forma savaşının yaşanacağının hatırlatılması üzerine genç futbolcu, "Rekabet kaliteyi ve başarıyı getirir. Teknik direktörümüz formayı hak edene veriyor ve adaletli bir şekilde dağıtıyor. Bu senede böyle olacaktır" açıklamasını yaptı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu