Zeynep Tülay

Savcılardan ziyaret

Ziyarette Başkanımız Recep Bölükbaşı, Yöneticilerimiz Nihat Sapan, İlyas Acar, Nihat Akınoğlu, Kemal Kirevetözen, Alper Tunga Çevik ve Denetle Kurulu Başkanımız Kamuran Şakir hazır bulundu.

Cumhuriyet Savcısı Sinan Sezer ziyarette yaptığı konuşmada Yönetim Kurulu’muza hayırlı olsun dileklerini iletti. Yılmaz, Bursaspor’u yakından takip ettiğini belirttiği konuşmasında şunları dile getirdi; “ Bursaspor çok büyük bir camia. Bu kenttin bir markası. Sizlerin yapacağı çalışmalar ile Bursaspor’un iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Bursasporlu bir savcı olarak gönülden başarılar diliyorum” dedi.

Başsavcı Vekili Özcan Sarıoğlu ise Yönetim Kurulu’muza başarı dileklerini iletti.

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise Savcılar Sinan Sezer ve Özcan Sarıoğlu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında, “ Bizleri şereflendirdiniz. Hoş geldiniz. Güzel bir kongrenin ardından rekor oyla üyelerimiz görevi bizlere tevdii ettiler. Biz de hemen iş başı yaptık ve Şenol Güneş Hocamız ardından da 3 tane transfer gerçekleştirdik. Altyapıdan gelen oyuncularımız var. Başkan ve yönetim olarak çalışıyoruz. Her ne kadar bizler çalışıyorsak da yeterli olamayız. Bursa’nın hedefleri belli. Zirvede yer alan Türkiye Kupası’nı alan bir Bursaspor hedefliyoruz. Bu başarıları elde edebilmemiz için başta Valimiz olmak üzere Belediye Başkanımız,  İlçe Belediye Başkanlarımızı siyasilerimiz, eski, yeni bakanlarımız, sivil toplum örgütlerimiz, siz değerli bürokratlarımızın destekleri olmazsa olmazımız. Kongrenin ardından çok güzel bir kenetlenme oldu. Güzel şeyler yapabilmek için göreve talip olduk. Muhakkak sıkıntılar olacaktır. Biz büyük bir aileyiz. Büyüklerimiz yanımızda olacaklarının sözlerini verdiler. İnşallah güzel başarılar elde edeceğiz. Avrupa için CAS’ın kararını bekleyeceğiz. İnşallah Bursaspor olarak ülkemizi Avrupa’da en güzel şekilde temsil ederiz. Bizlere yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretten dolayı sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.        

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu