Savaştık!

Nitekim futbolcular da alınan bir puanda en büyük etkenin taraftar olduğunun altını çizdi. Ricardo Faty, “Müthiş atmosfer” diye başladığı sözlerini şöyle sürdürdü: “Gerçekten olağanüstü bir ortam vardı. Biz futbolcular böyle maçlarda oynamayı çok seviyoruz. Bu puanı tribünleri doldurup rekor kıran taraftarımıza adadık.”

11. OYUNCU ONLAR OLDU

Yeşil Beyazlı takımın genç futbolcusu Kubilay Kanatsızkuş da taraftardan oldukça etkilendiğini söyledi. Maça ve taraftara değinen Kubilay, “İki takım da kontrollü başladı. Taraftarımıza bize verdikleri destek nedeniyle teşekkür ediyoruz. Onlar bizim için büyük güç kaynağı. On kişi kaldık müthiş destek verdiler. Sanki onlar da 11. oyuncu olarak sahadaydı. Fenerbahçe karşısında fırsatlar da bulduk. Kazanabilirdik de. Ama bir puan da güzel” ifadelerini kullandı.

NETİCEDE PES ETMEDİK

Sakatlığı sebebiyle takımdan uzun süredir uzak kalan Serdar Kurtuluş ise, şunları söyledi: “10 kişi kalınca zor oldu. Neticede pes etmedik. Seyircilerimiz güzel atmosfer oluşturdu. Bursaspor olarak ayağa kalkmamız lazım. Zor maçlar var. Bunları böyle güzel mücadeleler vererek aşmalıyız. Bu atmosfer müthişti. Umarım devam eder. Sakatlığım çok hızlı değil yavaş yavaş iyileşecek. Bir operasyonum daha var. En kısa sürede toparlanıp yeniden onların arasında yer almak istiyorum.

SAVAŞTIK

Bursasporlu futbolcu Aziz Behich, “Takım olarak savaştık” dedi. Behich, “Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Sahada iyi savaştık. 10 kişi kaldık. 45 dakika taraftarlar yardım etti. Eksik kaldığımızda onlar ekstra oyuncumuz oldu. Bizi sonuna kadar taşıdılar. Son iki hafta çok iyi çalıştık. Bol bol taktik antrenmanları yaptık. Daha iyi Bursaspor göreceğiz. Ligde kolay maç yok” dedi. 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu